Forum dyskusyjne

Czarnogóra

kategoria podróże po świecie

emancypantka dołączył
16.05.2008

emancypantka 22:23 | 20.07.2009

Właśnie wróciłam z Czarnogóry, zwiedziliśmy prawie cały kraj. Jeśli ktoś potrzebuje namiary na tanie kwatery, lub jakiś rad to służę pomocą

karolinadh dołączył
17.09.2006

karolinadh 23:03 | 22.07.2009

z chęcią sie dowiem czegoś ciekawego z pierwszej ręki o tym kraju bo za niecałe 10 dni sie tam wubieramy. jakie są ceny? co warto zobaczyć, na co uważac?

Jangio dołączył
02.05.2008

Jangio 13:40 | 23.07.2009

Dosc interesujacym miejscem jest Kotor- mini dubrovnik;] duzo mniej turystow i taniej. Ogolnie mozna za niewielkie pienadze odpoczac w calej Czarnogorze.

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 10:06 | 03.08.2009

cześć:) jakie są ceny noclegów w Czarnogórze, na kwaterach i campingach- opcja 2 osoby z samochodem/namiotem? i jakie są ceny ogólnie, czytałam, że taniej niz w Chorwacji, jesli mozesz cos polecić i podać przykładowe ceny, to jestem chętna, będę tam prawdopodobnie na przełomie sierpnia i wrzesnia. Pozdrawiam:)

emancypantka dołączył
16.05.2008

emancypantka 19:00 | 03.08.2009

Witaj, hm może trochę niższe niż w Chorwacji, to zależy od ceny euro, teraz spada i będzie spadało z tego co wiem :). Porównywalne z polskimi, ale na pewno kwatery i pola namiotowe są tanie. Ceny zależy gdzie. W górach np Żabliak płaciliśmy za namiot z super łazienką 3,5 euro, na podwórku jednej z mieszkanek i to polecam, są tam również pola namiotowe ok 6 euro, namioty z łóżkami. Polecam jednak u kogoś. Co do kwater w górach to ceny 8-13 euro. Natomiast na wybrzeżu bliżej granicy Albańskiej, kwatery są tańsze ja płaciłam 5 euro na super pokój z łazienką, ale trafiło się nam ok 10 euro, namiot ok 3-4 euro. Dalej na wybrzeżu , najdroższa Budva i Kotor, (nam udało się znaleźć za 8 euro, też promocyjnie :)), ale ceny 10-20 euro. Sutomore fajne baaaardzo kameralne pole namiotowe 3 euro, normalnie ok 5 euro. Kwatery ok 10. Nie trzeba nic wcześnie rezerwować ludzie sami Cię znajdą dużo stoi na przystankach w centrum miasta. Ludzie żyją głównie z turystyki. Koniecznie musiciue się wybrać w góry, niesamowity klimat, piękne jeziora, kaniony, i ten bałkański klimat, ludzie grający na gusłach (trochę stopem podróżowaliśmy i wtedy poznaliśmy kulturę i prawdziwy klimat). Na wybrzeżu polecam Kotor piękny jest Budwa ma też fajne stare miasto, najładniejsze plaże Ulcinia, wybierzie się na jezioro Szkoderskie. Czarnogóra godna jest polecenia

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 10:44 | 04.08.2009

dziękuję:) myślę, ze Wam dawali lepsze lepsze ceny, jesli byliście stopem, zmotoryzowanym pewnie nie będą dawać cen promocyjnych:( a jak jedzenie? jedliscie w knajpach? są jakieś smaczne lokalne rzeczy? owoce morza? i jakie ceny? jeśli odkrylaś jakies fajne kameralne, nie turystyczne maisteczko/wyspę to tez poleć:) lubie takie ciche miejsca:) choc ja nastawiam się bardziej na wybrzeże niz góry, i jakies małe miasteczka, to zawsze lubię:)

kaam87 dołączył
21.06.2009

kaam87 17:52 | 04.08.2009

hej, a mogłabyś podać namiary na tą kobietę?

emancypantka dołączył
16.05.2008

emancypantka 19:36 | 04.08.2009

Podaje namiary te co mam, spokojne miasteczko za Ulcinją przy granicy z Albanią, bardzo fajne pokoje z łazienką. Pepić Smail, ul. Rudaj Śtoy, Ulcini, tel +38268421382, i jeszcze do jednego faceta +382686977, mówcie, że jesteście od Dominiki z Polski po ok 5 euro, bardzo ładne plaże, blisko do Ady, Budva 8 euro, ale tu już średnie warunki, łazienka oddzielnie, kto lubi luksusy to nie polecam Pani Filipović, Budva, ul Brodarska 66 (ciężko znaleźć nazwę ulicy nr), tel 0038233458035. Jeśli chodzi o podwórko w Żabliaku to nie mam nr Babka nazywa się Winka, większość ją zna jest przewodnikiem. Jeśli chodzi o wybrzeże i ciche miejsca to niestety trudno takie znaleźć, sporo turystów (choć byłam można powiedzieć poza sezonem, najwięcej ludzi jest sierpień - wzesień). Najspokojniej było na wyspie Św Stefan i właśnie za Ulcinją przy granicy Albańskiej - napisałam namiary, piękna plaża i mało ludzi. W miastach zwłaszcza tych dużych sporo bogatych rosjan. Śmieszne było jak szliśmy sobie ulicami miast i wszyscy napraszali nas do eleganckich restauracji - krzycząc do nas ruskije milionery chodzcie do nas, do Polaków są podobnie nastawieni. Za darmo częstują rakiją i przystawkami. Lubią polaków, Jeśli chodzi o jedzenie, to trochę byłam rozczarowana, wcale owoce morza nie są tak popularne jak myślałam kalmary (lignije) i małe rybki (grilice) są powszechne i dość tanie 1-3 euro, ryby też w miare tanie. Jednak takie jak krewetki, rekiny itp występują tylko w dobrych restauracjach i są strasznie drogie - o wiele droższe i mniej powszechne niż w Chorwacji czy Bośni. Ogólnie ludzie są bardzo mili, aż za zabardzo nadskakują i pragną być uczynni, nie można im odmówić wspólnej kawy, dżemu z fig, czy herbaty (nie mają czarnej tylko ziołową najpopularniejsza mięta). Co do jedzenia mają pyszną swojską wędline i dobrą baraninę, choć po wędlinie i po ichniejszej wodzie miałam chyba małe kłopoty :) Szkoda, że nie wybierasz się w góry marianno to jest najgodniejsze polecenia. A i targujcie się z nimi na każdym kroku :).

maja.supersonic dołączył
22.03.2011

maja.supersonic 03:07 | 22.03.2011

Kiedyś korzystałem z namiarów na kwatery, ostatnio się dowiedziałem, że zrobili stronkę jugoslovenka.pl z namiarami na kwatery. Ja korzystałem jak stronki jeszcze nie było i namiary były super. Tanio i miła atmosfera

anonym dołączył
09.04.2015

anonym 19:59 | 09.04.2015

WITAM
Własnie wybieram się do czarnogóry w4 osoby dorosłe i dwije dzieci,Jżeli byś mogła zaproponować fajne miejsce gdzie można sie nie nudzić i pokoje.kfatery tanie nad morzemi prosilbym cię bardzo
Pozdrawiam

marslon dołączył
13.04.2015

marslon 11:24 | 15.04.2015

Dzień dobry
Szukam jakiś niedrogich sprawdzonych noclegów w Czarnogórze. Ktoś coś poleca?
Pozdrawiam

GandalfTravel dołączył
24.05.2013

GandalfTravel 16:50 | 15.04.2015

Witam,

polecam Budvę. Piękne miejsce.
Mamy w ofercie obiekt położony 350 metrów od plaży.
Pokoje dla 2,3 osób lub apartamenty dla 4,5 osób.
W budynku znajduje się również restauracja, która oferuje posiłki w formie HB.
Ceny zależne od terminu wyjazdu. Aktualnie mamy promocję - 10%.
W razie zainteresowania proszę o kontakt:
joanna@gandalftravel.com
Chętnie zrobię kalkulację :) i służę radą.

mike_33 dołączył
18.04.2015

mike_33 13:19 | 18.04.2015

>Dzień dobry
>Szukam jakiś niedrogich sprawdzonych noclegów w Czarnogórze. Ktoś coś poleca?
>Pozdrawiam

Witam, polecam apartamenty mojej Czarnogórskiej rodziny w Petrovac i Św. Stefanie. Apartamenty z basenem i jacuzzi :) www.apartamenty-czarnogora.pl 

Pozdrawiam

marslon dołączył
13.04.2015

marslon 10:57 | 27.04.2015

Czy ktoś mógłby jeszcze polecić jakiś niedrogi nocleg w Czarnogórze? Planuję wybrać się tam z rodzinką pod koniec czerwca.

dabecja dołączył
25.01.2015

dabecja 22:15 | 28.04.2015

apartamani gutic w sutomore.naprawde spoko,bylem w ubieglym roku i polecam

jeno66 dołączył
19.05.2013

jeno66 06:34 | 14.05.2015

>apartamani gutic w sutomore.naprawde spoko,bylem w ubieglym roku i polecam

Ile zaplaciłeś? Jakie dodatkowe koszty?

marslon dołączył
13.04.2015

marslon 20:54 | 24.05.2015

>Czy ktoś mógłby jeszcze polecić jakiś niedrogi nocleg w Czarnogórze? Planuję wybrać
>się tam z rodzinką pod koniec czerwca.

Czy był ktoś w Rose?

dabecja dołączył
25.01.2015

ronia31 dołączył
24.01.2015

ronia31 15:28 | 16.06.2015

A był ktoś może w hotelu Slovenska Plaża ? www.fostertravel.pl/wczasy/czarnogora/budva/slovenska-plaza/ft  r-30983-90/ szukam opinii chce zarezerwować wakacje

ronia31 dołączył
24.01.2015

ronia31 15:30 | 16.06.2015

>A był ktoś może w hotelu Slovenska Plaża ?
>www.fostertravel.pl/wczasy/czarnogora/budva/slovenska-plaza/f  tr-30983-90/
>szukam opinii chce zarezerwować wakacje

Nie wszedł poprawnie link www.fostertravel.pl/hotele/czarnogora/budva/slovenska-plaza/ 

Magda Kajzer dołączył
11.12.2014

Magda Kajzer 08:43 | 17.06.2015

Czarnogóra to świetne miejsce na rodzinne wakacje. A co najważniejsze jest tania. Nie wiem, czemu tak mało osób ją tak dobrze zna. Polacy wolą Chorwację, bo nie znają Czarnogóry, ale może to lepiej, jest tam dzięki temu mniej turystów. Nieco :)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl