Forum dyskusyjne

Czarnogóra- piaszczyste plaże

kategoria podróże po świecie

Anabell84 dołączył
22.02.2010

Anabell84 12:29 | 16.07.2013

Witajcie, Wybieram sie z mężem samochodem do Czarnogory w II polowie sierpnia. Doradzcie prosze gdzie moglibysmy sie ulokowac na tydzien (nie chcemy krazyc z tobołami codziennie w inne miejce tylko bedziemy robili sobie wypady samochodowe:) Chodzi nam o spokojne miejsce, bez natłoku Rosjan i rodzin z dziecmi:) no i oczywiscie z piaszczystą plażą ..o ile komus udalo sie takie miejsce znalezc:) Moze to byc hostel, badz kwatera prywatna..fajnie jak bylo miejsce usytuowane jak najblizej plazy:) dziekuje serdecznie za cenne uwagi i komentarze. pozdrawiam:)

piotrwaz dołączył
31.01.2010

piotrwaz 20:04 | 16.07.2013

Podbijam wątek-;)

qlas dołączył
14.03.2012

qlas 21:02 | 16.07.2013

bez rosjan to będzie cieżko. Ja polecam Buljarice koło Petrovaca

piotrwaz dołączył
31.01.2010

piotrwaz 07:27 | 17.07.2013

Przecież Rosjanie nie gryzą.... to ,że w grupie są hałaśliwi no cóż My Polacy niestety również. Glas mam prośbę napisz mi coś bliżej o Czarnogórze tzn kosztach w sklepach w knajpach ,kwatery itd.

paragon dołączył
28.06.2013

paragon 18:45 | 18.07.2013

W 2011 roku w Ulcinj za prywatną kwaterę płaciłam 7 euro/os - duży pokój z łazienką, klimą i lodówką. Nie było bardzo blisko plaży, ale nam nie zależało, bo jeździliśmy na różne. Najlepsza była w małej miejscowości Utjeha. Kamienista, ale do posnurklowania idealna, w dodatku jeszcze kawałek dalej była dzika plaża z cudownymi widokami. Jedzenie troszkę tańsze niż w Polsce. Aha! Ważne! Pytać czy nie ma przerw w dostawie wody, bo to się niestety zdarza. Zwłaszcza w godz. 9.00-14.00

Anabell84 dołączył
22.02.2010

Anabell84 09:19 | 19.07.2013

Paragon, a pamietasz moze dokladny adres tej kwatery? ewetualnie moglabym prosic o podeslanie kilki fotekz tego miejsca na adres mailowy (ciekawią mnie rowniez te cudowne widoki z dzikiej plazy:) adres: michko@vp.pl ,Daj znak.dziekuje

jeno66 dołączył
19.05.2013

jeno66 20:17 | 18.03.2014

CHYBA JEDNAK GRYZĄ.....:)

Jumptravel_pl dołączył
01.06.2013

Jumptravel_pl 15:28 | 23.07.2013

Akurat w kwestii noclegów w Czarnogórze to ofert nie brakuje,na naszej stronie także możecie sprawdzić,wybór jest szeroki. Pozostaje tylko jak zawsze kwestia samej ceny oraz miejsca.

basiek03 dołączył
18.06.2011

basiek03 17:56 | 24.07.2013

Ktoś mi kiedyś polecił www.apartamenty-czarnogora.pl/,  także możecie sprawdzić.

iznoto dołączył
31.01.2014

iznoto 17:43 | 12.02.2014

Najdłuższa piaszczysta plaża jest w Ulcinju :) Ciągnie się ponad 12 km. Tzw. Velika plaża, która kończy się wyspą Ada Bojana, gdzie jest plaża dla nudystów ;)

piotrwaz dołączył
31.01.2010

piotrwaz 19:32 | 12.02.2014

Zgadza się to faktycznie bardzo ładna szeroka ,piaszczysta plaża ..jedyny mankament to to ,że nie jest w Ulcinj niestety jest to kawałek drogi .

kudik dołączył
20.07.2009

kudik 18:36 | 17.02.2014

>W 2011 roku w Ulcinj za prywatną kwaterę płaciłam 7 euro/os - duży pokój z łazienką,
>klimą i lodówką. Nie było bardzo blisko plaży, ale nam nie zależało, bo jeździliśmy
>na różne. Najlepsza była w małej miejscowości Utjeha. Kamienista, ale do
>posnurklowania idealna, w dodatku jeszcze kawałek dalej była dzika plaża z cudownymi
>widokami. Jedzenie troszkę tańsze niż w Polsce. Aha! Ważne! Pytać czy nie ma przerw w
>dostawie wody, bo to się niestety zdarza. Zwłaszcza w godz. 9.00-14.00

Potwierdzam, poza sezonem w Ulcinji można znaleźć kwatery za ok 10 euro (200 metrów od małej plaży - tej w centrum miasteczka).

Klimat rewelacyjny. Odległości w Czarnogórze pozwolą w ciągu dnia spokojnie wyskoczyć nawet do Kotoru - robiliśmy to autobusami i stopem :)

iznoto dołączył
31.01.2014

iznoto 15:53 | 14.02.2014

Faktycznie Ulcinj dzieli się na dwie części i Velika plaża jest poza centrum czyli tzw. starym Ulcinjem. Ale można spokojnie podjechać z centrum do dużej plaży busikiem - koszt ok 1 euro w jedną stronę lub zamieszkać w tej części z Velikom plazom. Powstaje tam coraz więcej obiektów.

bober dołączył
03.01.2013

bober 17:24 | 30.03.2014

>>W 2011 roku w Ulcinj za prywatną kwaterę płaciłam 7 euro/os - duży pokój z
>łazienką,
>>klimą i lodówką. Nie było bardzo blisko plaży, ale nam nie zależało, bo jeździliśmy
>>na różne. Najlepsza była w małej miejscowości Utjeha. Kamienista, ale do
>>posnurklowania idealna, w dodatku jeszcze kawałek dalej była dzika plaża z
>cudownymi
>>widokami. Jedzenie troszkę tańsze niż w Polsce. Aha! Ważne! Pytać czy nie ma przerw
>w
>>dostawie wody, bo to się niestety zdarza. Zwłaszcza w godz. 9.00-14.00
>
>Potwierdzam, poza sezonem w Ulcinji można znaleźć kwatery za ok 10 euro (200 metrów
>od małej plaży - tej w centrum miasteczka).
>
>Klimat rewelacyjny. Odległości w Czarnogórze pozwolą w ciągu dnia spokojnie wyskoczyć
>nawet do Kotoru - robiliśmy to autobusami i stopem :)
>polecam utjeche przed albo po sezonie,jest w tajnym miejscu ,pomiędzy

piotrwaz dołączył
31.01.2010

piotrwaz 17:10 | 14.02.2014

Zgadza się jest tam coraz więcej pensjonatów ale kurcze gastronomia to już lipa .

bober dołączył
03.01.2013

bober 17:38 | 30.03.2014

przepraszam za urwany komentarz ale mój tablet szwankuje.Utjeha to fajne miejsce ,niestety z kamienistym i plażami ale zdecydowanie warte polecenia. Szczególnie fajny i tani jest pierwszy pensjonat który mijamy zjeżdżają z drogi głównej od strony Baru w kierunku Ulcinja(brać pokój na 3m piętrze z widokiem na zatokę).Położenie taż jest fajne ,bo w połowie drogi do Baru i Ulcijna(w ulcijnie plaża piaszczysta ale zdecydowanie nie w typie bałtyckim tylko jakiś ten piach gruby i nieprzyjemny).

iznoto dołączył
31.01.2014

iznoto 15:43 | 17.02.2014

Przy Velikiej plaży nie jadałam, ale knajpek jest tak też coraz więcej - poza tym w tych pensjonatach i hotelach też są restauracje. Ale tak na marginesie to faktycznie jest bardziej miejscówka dla lubiących spokój chociaż i plażowe imprezownie też z tego co kojarzę są :)
W centrum jednak klimat jest taki prawdziwie bałkańskim. Mieszanka kultur, czarnogórska otwartość :) Mam wrażenie, że Ulcinji jest trochę niedoceniony.

jeno66 dołączył
19.05.2013

jeno66 06:36 | 14.05.2015

>przepraszam za urwany komentarz ale mój tablet szwankuje.Utjeha to fajne miejsce
>,niestety z kamienistym i plażami ale zdecydowanie warte polecenia. Szczególnie fajny
>i tani jest pierwszy pensjonat który mijamy zjeżdżają z drogi głównej od strony Baru
>w kierunku Ulcinja(brać pokój na 3m piętrze z widokiem na zatokę).Położenie taż jest
>fajne ,bo w połowie drogi do Baru i Ulcijna(w ulcijnie plaża piaszczysta ale
>zdecydowanie nie w typie bałtyckim tylko jakiś ten piach gruby i nieprzyjemny).

Jaki jest jego koszt?

kochampodróże dołączył
28.02.2019

kochampodróże 12:56 | 28.02.2019

Hmm myślę, że mogę Ci polecić Minna Apartments w Utjeha. Największą zaletą tego miejsca jest właśnie to, że nie ma tam tłumów turystów. To miejsce jest piękne samo w sobie. Hotel ma bardzo fajną lokalizację. Co prawda najbliżej jest plaża kamienista, ale do tej piaszczystej tez nie jest daleko. Byłam tam 2 lata temu i bardzo mile wspominam. Super właściciele! Bardzo pomocni :) Polecam!

rzdrozny dołączył
10.04.2018

rzdrozny 12:56 | 01.03.2019

Wątek z dawnych lat:), ale rzeczywiście Czarnogórę warto zachwalać. To mega kraj, z niesamowitymi pejzażami. Ten, kto lubi górskie klimaty w połączeniu z wodą, morzem powinien tam pojechać bezwzględnie. Tu parę słów: jadziemlecim.wordpress.com/2018/04/03/czarnogora-wakacyjnie/ 

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl