Forum dyskusyjne

Czarnogóra - Bar

kategoria podróże po świecie

kamilskoo dołączył
22.07.2012

kamilskoo 16:41 | 22.07.2012

Hej
Mam zamiar wybrać się niebawem do Czarnogóry, znalazłam ciekawą ofertę z biura podróży Euro Pol Tour do miejscowości Bar, moje pytanie brzmi: czy był ktoś w tej miejscowości? co ciekawego można zobaczyć?, jakie ceny ? pozdrawiam i licze na dużo odpowiedzi

Anna1961 dołączył
11.07.2012

Anna1961 16:18 | 30.07.2012

Jak masz zamiar tam dotrzeć? ja wybieram się z koleżanką i synem 05-08-2012 do Bar lub Sitomore, jedziemy pociągiem

mo_nik dołączył
19.08.2012

mo_nik 13:00 | 19.08.2012

Witam.Tej nowszej części Baru nie znam,przejechałam tylko i wygladał na zwykłe czarnogórskie miasteczko wypoczynkowe.Zwiedzałam Stary Bar i jestem zachwycona.Piękne ruiny,murki,wąskie uliczki,najwazniejsze ze nie wtargnęła tam jeszcze wszechobecna cepelia,która została za brama.Szczerze polecam:)

mo_nik dołączył
19.08.2012

mo_nik 14:14 | 19.08.2012

picasaweb.google.com/106899883191698368948/StaryBar2012 
Kilka zdjęć za Starego Baru:)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl