Forum dyskusyjne

Argentyna i Chile - Grudzien 2010

kategoria podróże po świecie

Gladiatorzy dołączył
23.03.2010

Gladiatorzy 19:15 | 24.03.2010

Wybieramy sie w grudniu na miesac do Argentyny i Chile.
Co zwiedzic?
Jakim srodkiem lokomocji poruszac sie po kraju ( samochod,autobusy)
Gdzie nocowac?
Dzieki za info.

Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 21:29 | 24.03.2010

A wiecie cokolwiek o krajach do których sie wybieracie?? Bo pytania zadałeś bardziej niż podstawowe..

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 22:06 | 24.03.2010

Rozumiem pytanie Yanasa.Proszę poszperać na Globtroer lub Travelbit,trochę poczytać wcześniejsze wątki dotyczące Argentyny i Chile.Przygotujcie pytania.Ja sam jeszcze tam nie byłem,ale na pewno otrzymacie odpowiedzi na konkretniejsze pytania.

Gladiatorzy dołączył
23.03.2010

Gladiatorzy 10:20 | 25.03.2010

Yanas. Podstawowa to jest twoja odpowiedz ktora nic nie wnosi do mojego pytania. Udzielasz sie choc nie widze bys w ogole w tym kraju kiedykolwiek byl. Chyba logicznym jest ze jezeli planujemy wyjazd do jakiegos kraju i to w dodatku do tak dalekiego to nie lecimy tam tylko dlatego ze mamy za duzo kasy i nie mamy co z nia zrobic a dlatego ze ten kraj w jakis sposob nas zainteresowal a to dzieki zdobytym informacja. Choczi mi o doswiadczenia z podroza po Chile i Argentynie ludzi ktorzy tam byli a wydaje mi sie ze ciebie to nie dotyczy.

Gladiatorzy dołączył
23.03.2010

Gladiatorzy 10:30 | 25.03.2010

Dla tych ktorzy nie rozumieja pytan zadanych krotko i zwiezle;
Prosze o odpowiedz tylko tych ktorzy byli w tych krajach a nie tych ktorzy tylko filozofuja:
Cy warto wypozyczyc w tych dwoch krajach samochod czy moze polecacie publiczne srodki transportu i czy sa one bezpieczne?
Noclegi w prywatnych kwaterach czy moze tanie hotele backpackers?
Za dodatkowe informacje ludzi ktorzy tam byli bedziemy wdzieczni.

Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 11:09 | 25.03.2010

Żle ci sie wydaje, wróciłem z tego rejonu 3mc temu, robiac po Chile,Argentynie i Boliwii ok 20k km.
Tak jak napisał Mario-mil, wystarczy zadać sobie minimum trudu i sprecyzować pytania,żeby liczyć na odpowiedź. Abstrahując od tego, że na 90% nurtujących cie pytań odpowiedź znajdziesz w przewodniku LP, który i tak kupisz przed wyjazdem. Osobiście spalił bym się ze wstydu zadając takie totalnie bazowe pytania o kraju do którego chce jechać, bo świadczy to przede wszystkim o totalnej ignorancji względem użytkowników danego forum, którzy w dziesiątkach wcześniejszych postów zamieszczali już odpowiedzi. Mogłeś jeszcze uprościć sprawe i poprosić o ułożenie trasy na 3 tyg. ze wszystkimi szczegółami..
Piszesz,że zainteresował was ten kraj (Argentyna czy Chile?) i dlatego się tam wybieracie, jednocześnie nie wiesz co zwiedzić,gdzie spać, jak sie poruszać, zapewnie również jaka jest tak pogoda,ceny itp. Więc co was zainteresowało? Nazwa kraju?

aaleksandraa dołączył
07.01.2009

aaleksandraa 06:40 | 16.04.2010

hola,

o Chile nic nie powiem, ale w argentynie autobusy jçsa jak najbardziej ok - na czas i bezpieczne ... jestem obecnie w cordobie, jutro jade do buenos, jelsi intersuje Cie polnocna czesc kraju ... napisz na maila co Cie intersuje ... postaram sie w miare konkretnie odpiwiedziec.

pozdrawiam, A.

Gladiatorzy dołączył
23.03.2010

Gladiatorzy 12:55 | 01.05.2010

Aleksandro,
Bardzo dziekujemy ci za odpowiedz.
Mielismy wypozyczyc samochod ale przekonalas nas do autobusow, bedziemy mieli dodatkowe przygody ;-)
Wlasnie takie podpowiedzi globtroterow sa najcenniejsze, a ty jak widac masz sie czym pochwalic, twoje piekne zdjecia mowia same za siebie.

Dzis kupilismy bilety lotnicze, zdazylismy przed podwyzkami ktore w niektorych liniach lotniczych niestety juz sie rozpoczely a nastapily przez straty jakie poniesli przewoznicy ze wzgledu na pyl wulkaniczny.
Bardzo chetnie skontaktujemy sie z Toba poprzez email.
Pozdrawiamy.

Toms dołączył
07.09.2008

Toms 22:37 | 01.05.2010

Zarówno Chile jak iArgetyna to znakomite autobusy.Nieporównywalne z naszymi ,czasami serwója pełne wyżywiienie.W Buenos najlepiej zajśc do informacji znajdującej sie na parterze przed kasami, kasy sa na piętrze.Aby zasięgnąc informacji w których okienkach sprzedaja bilety w danym kierunku bo nie ma ogólnego rozkładu tylko kazda firma ma swój własny.Ja nocowałem w hostelach i kwaterach prywatnych ceny około 15 - 20 złotych trzy latatemu.Pozdrawiam .Tomek

Toms dołączył
07.09.2008

Toms 23:44 | 01.05.2010

Grudzien to dobry czas na połódnie Lodowiec El Moreno.Torres del Paine,Punta Arenas fajne miasteczko.Punta Tombo pingwiny, Valdes słonie morskie , foki , wieloryby.Na przeciwko Buenos po drugiej stronie rzeki w Urugwaju lezy przepiekne miasteczko kolonialne Colonia del Sacramento

rafal9238 dołączył
23.03.2010

rafal9238 16:35 | 05.05.2010

najlepiej samochód.napewno buenos aries.odlotowe miejsce

stenia dołączył
07.02.2011

stenia 10:35 | 12.02.2011

Yanas, masz rację! Mam nadzieję, że więcej takich dziwadeł podrózniczych jak Gladiatorzy na tym forum , ani na trasie nie spotkam:-)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl