Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

W 80 Rowerów Dookoła Europy- Patronat Medialny Globtrotera! > POLSKA


 W 80 Rowerów Dookoła Europy W 80 Rowerów Dookoła Europy Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie POLSKA / --- / --- / W 80 dni Rowerem Dookoła Europy- logoWyruszamy w różne trasy z Zakopanego, 15 lipca 2012 roku, gdy w Zakopanem odbywać się będzie Tour de Pologne. Naszym celem jest dotarcie z Polski do każdej stolicy w Europie na rowerze. W jednej stolicy chociaż jeden wolontariusz, przyjaciel, ktokolwiek kto przyłączy się do naszego projektu.
Chcemy zebrać pieniądze od sponsorów na cele statutowe. Pierwszym z nich jest projekt: Ja Też Chcę Mieć Wakacje , czyli organizację cyklu koloni dla dzieci z rodzin ubogich, wielodzietnych.

TERMIN:

Wyruszamy w różne trasy z Zakopanego, 15 lipca 2012 roku, gdy w Zakopanem odbywać się będzie Tour de Pologne.

CEL:

Zainspirowaliśmy blisko 100 osób z całej Polski do włączenia się w Projekt. Osoby te, przez swoją pasję i chęci pomogą nam promować:
1. Bezpieczeństwo podczas jazdy na rowerze.
2. Ekologię
3. Turystykę rowerową
4. Wolontariat

I. Naszym celem jest dotarcie z Polski do każdej stolicy w Europie na rowerze. W jednej stolicy chociaż jeden wolontariusz, przyjaciel, ktokolwiek kto przyłączy się do naszego projektu.

II. Zebrać pieniądze od sponsorów na cele statutowe. Pierwszym naszym celem, na który zostaną one przekazane to Projekt: Ja Też Chcę Mieć Wakacje , czyli organizację cyklu koloni dla dzieci z rodzin ubogich, wielodzietnych.


Pomagajmy innym, inspirujmy do podróżowania,... stwarzajmy im możliwości do tego.
Po co:
Mamy świadomość, że dzieci z ubogich rodzin, wielodzietnych, często nie mają możliwości, aby spędzić wakacje poza domem. Nawet o tym nie marzą. My mamy siły, pomysły i chęci, dlatego chcemy stwarzać możliwości, tym którzy ich nie mają. Sami jesteśmy zainspirowani podróżami i będziemy inspirować innych:) Poznając różne miejsca w Polsce czy na świecie, zmienia się nasze życie, światopogląd. Chcemy dać młodzieży szansę poznania świata, zainspirować ją, pokazać, żę jes ktoś kto ich wspiera.

Przez akcję pokażemy, że młodym ludziom chce się pomagać innym. Podczas podróży będziemy promować Polskę na arenie europejskiej.

JAK MOŻNA WZIĄĆ UDZIAŁ W PROJEKCIE?

Do wzięcia udziału w projekcie bezwzględnie potrzebna jest chęć i motywacja:),
sprawny rower i wygodne siodełko. A tak poważnie, każdy może wziąć udział w projekcie jeśli tylko czuje się na siłach aby przejechać dłuższy odcinek na rowerze. Będziemy tylko prosić o podpisanie umowy wolontaryjnej w ramach naszego Stowarzyszenia Travelling Inspiration. A po powrocie z wyprawy każdy wolontariusz przekaże nam swoją relację i udostępni zdjęcia z wyprawy.

JAKIE KRAJE, ILE KILOMETRÓW?

Nasz cel to każda stolica w kontynentalnej Europie, czyli ponad 40, da to w sumie kiladziesiąt tysięcy kilometrów pzejechanych przez naszych wolontariuszy. Tyle mamy również przygotowanych tras i praktycznie mamy już każdą stolicę przypasowaną do poszczególnych uczestników.

ILU NAS JEST?

Na obecną chwilę mamy 80 osób zdeklarowanych, że wezmą udział w projekcie. Liczymy, że będzie nas conajmniej 100 osób. Lista jest otwarta.

JAK MOŻNA NAS WESPRZEĆ?

- Zakupując koszulki na wyjazd dla uczestników
- Zakup gadżetów odblaskowych dla zachowania bezpieczeństwa przez uczestników
- Zakup map poszczególnych krajów dla potrzeb realizacji projektu
- Sfinansowanie wydruku plakatów, ulotek, nadruków na koszulki, materiałów promujących to wydarzenie, materiałów dzięki którym będziemy mogli promować Polskę w całej Europie.
- Przekazanie kwoty na cele statutowe stowarzyszenia, czyli realzację Projektu: Wakcje Dla Wszystkich Dzieci, czyli organizację koloni dla dzieci z ubogich i wielodzietnych rodzin.
- Przekazanie umówionej kwoty za każdy przejechany kilometr podczas
Projektu: W 80 Rowerów Dookoła Europy.

CO OFERUJEMY W ZAMIAN ZA SPONSORING

Każdej firmie, osobie która nas wesprze oferujemy reklamę na materiałach związanych z projektem. Atutem jest fakt, że reklama będzie ogólnoeuropejska – tak jak nasza akcja. Logo firmy będzie na zdjęciach, relacjach, stronach internetowych, prezentacjach itd..

Poniżej lista oferowanych przez nas materiałów:
- Plakaty (umieszczenie loga)
- Koszulki (możliwość zagospodarowania mejsca pod reklamę)
- Reklama na portal-u www.80rowerow.eu
- Reklama na stronie internetowej: www.travelling-inspiration.pl
- Reklama na fanpage www.facebook.pl/80RowerowDookolaEuropy
- Reklama na wszystkich filmikach promujących nasz Projekt i udostępnianych na portalach ja YouTube.pl czy Vimeo na koncie: 80rowerow
- Reklama na książce wydanej po powrocie, zawierającej relację uczestników z poszczególnych wypraw.
- Reklama na filmie (ok. 10 minutowym) stworzonym z materiałów nagranych w każdej stolicy w Europie.
- Reklama na kalendarzu wydanym na rok 2013 w il. 500 szt.
- Reklama na kaskach, rowerach, sakwach (zasięg ogólnoeuropejski)
- Reklama na wszystkch zdjęciach, na których będzie rower z reklamami, a umieszczonymi w prezentacjach, książkach, kalendarzu.
- Będziemy pojawiać się na festiwalach podróżniczych, gdzie będą prezentowane nasze wyprawy np. Travenallia w Krakowie – więc reklama na każdym Festiwalu.


DANE KONTAKTOWE
Marcin Kozioł
w-ce prezes zarządu Stowarzyszenia
tel kont: 607 505 447
e-mail: organizator.80rowerow@gmail.com

Zdjęcia

POLSKA / --- / --- / W 80 dni Rowerem Dookoła Europy- logo

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl