Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Konkurs na najciekawszy Projekt Wyprawy Podróżniczej 2012- Patronat Medialny Globtroter.pl > POLSKA


Traseo Traseo Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie POLSKA / --- / --- / Konkurs na najciekawszy Projekt Wyprawy Podróżniczej 2012Podróże małe i duże, kilkudniowe i kilkumiesięczne, bliskie i dalekie, samotne i z liczną ekipą… Wszystkim marzą się najróżniejsze wypady, ale przed ich realizacją trzeba je wpierw – zaplanować. Organizatorzy Ogólnopolskiego Spotkania Obieżyświatów, Trampów i Turystów OSOTT oraz portal Traseo.pl zachęcają do dzielenia się przyszłymi projektami wypraw.

To dla Was przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie się pochwalić swoimi podróżniczymi fascynacjami. Przez miesiąc czekamy na Wasze wyjazdowe pomysły na kolejny rok. Wszystkie szlaki dozwolone, wszystkie tematy dopuszczone – trzeba tylko poświęcić trochę czasu na sprecyzowanie planów, przelać je na mapę i ubrać w słowa. Na festiwalu w Szczyrku zostaną wybrane najciekawsze projekty i uhonorowane atrakcyjnymi nagrodami. To, kto zasiądzie w składzie jury, na razie owiane jest tajemnicą, pewne jest jednak, że nie zabraknie sławnych nazwisk polskich miłośników podróży.

Zasady konkursu w skrócie
1. Konkurs trwa od 10 października do 8 listopada 2011 r.
2. Aby zgłosić wyprawę do konkursu, należy ją wcześniej wyrysować w formie planowanego szlaku na www.traseo.pl, dodać opis tekstowy planowanej trasy oraz ciekawe miejsca na trasie (waypointy).
3. Opis trasy powinien zawierać krótki zarys przyszłej podróży: czas i miejsce planowanej trasy, jej charakter i główne założenia.
4. Liczba waypointów trasy jest dowolna – każdy uczestnik konkursu może je zaznaczyć jako cele swojej wyprawy, a także opatrzyć je komentarzami, dlaczego wybrał akurat te miejsca.
5. Następnie należy kliknąć opcję „Zgłoś projekt wyprawy na konkurs”.
6. Rozwiązanie konkursu nastąpi na Ogólnopolskim Spotkaniu Obieżyświatów, Trampów i Turystów OSOTT w dniu 12 listopada 2011 r. w Szczyrku.
7. Laureaci konkursu, jeśli nie będą obecni na ogłoszeniu wyników konkursu, zostaną poinformowani mailowo o wygranej.

Nagroda główna to odbiornik Garmin Dakota 10

Zdobywca drugiego miejsca otrzyma roczną prenumeratę magazynu „n.p.m.” oraz książki Wydawnictwa Carta Blanca.

Zdobywca trzeciego miejsca otrzyma sprzęt i gadżety turystyczne Traseo.pl (etui na laptop, torbę termoizolacyjną, bidon).

Więcej informacji na: http://traseo.pl/strona/konkurs-projekt-wyprawy

Zdjęcia

POLSKA / --- / --- / Konkurs na najciekawszy Projekt Wyprawy Podróżniczej 2012

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl