Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Podróże w subiektywie - konkurs fotograficzny Radia WWW > POLSKA


Konkurs Fotograficzny Radia WWW Konkurs Fotograficzny Radia WWW Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie POLSKA / --- / --- / Konkurs Fotograficzny Radia WWWOdbywałeś w podróż w 2011 roku? Uwieczniałeś swoje wyprawy na zdjęciach? Weź udział w konkursie fotograficznym „Podróże w subiektywie”, organizowanym przez Radio WWW i audycję podróżniczą „Droga na skróty”, i wygraj cenne nagrody!

Celem Konkursu jest dostrzeżenie wartościowych fotografii, które wykonane zostały w najpiękniejszych zakątkach świata i dokumentujących podróż Uczestników Konkursu w 2011 roku. Udział w konkursie mogą wziąć fotografie wykonane dowolną techniką i reprezentujące dowolny gatunek fotografii!

Zdjęcia konkursowe można przesyłać do dwóch kategorii: Zdjęcie Pojedyncze oraz Tryptyk. Organizator planuje przyznanie trzech nagród w obydwu kategoriach oraz kilku wyróżnień – Nagród Publiczności.

Nagrodami w konkursie są:

2x Kurs Obsługi Aparatu i Podstaw Fotografii, ufundowany przez FOTOKURSY (www.fotokursy.com.pl)

10x Kubek termiczny - replika obiektywu 24-70mm – ufundowany przez Nikona (www.nikon.pl)

10x Podręcznik „Radość Fotografowania” - jest to trzecia edycja wydawanej przez Akademię Nikona autorskiej książki. Nagroda ufundowana przez Nikona (www.nikon.pl)

3x Książki podróżnicze ufundowane przez Wydawnictwo Bezdroża (www.bezdroza.pl): „W uścisków żywiołów” Krzysztofa Mrozowskiego, „Żagle nad pustynią” Anny Grebieniow, „Rozbitek” Stevena Callahana

3x Książki o fotografowaniu ufundowane przez Wydawnictwo Helion (www.helion.pl): „Fotografia daleko od domu” Artura Chmielewskiego, „Szalona strona fotografii” Cyrilla Harnischmachera, „Kompozycja obrazu fotograficznego” Tomasza Gałązki

5x Kalendarzyk kieszonkowy na 2012 rok, ufundowany przez Nikona (www.nikon.pl)

W konkursie można wziąć udział do 29 lutego 2012 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 4 marca na antenie Radia WWW w programie „Droga na skróty”. Tego samego dnia Uczestnicy Konkursu zostaną zaproszeni na uroczyste wręczenie nagród oraz otwarcie wernisażu fotograficznego, składającego się ze zdjęć Laureatów Konkursu.

Regulamin konkursu dostępny jest na: stronie Radia WWW (www.radiowww.eu), blogu audycji „Droga na skróty” (www.droganaskroty.blogspot.com) oraz na profilu audycji na Facebooku (www.facebook.com/droganaskroty).

Fundatorami nagród w konkursie zostały: Fotokursy, Nikon, Wydawnictwo Bezdroża, Wydawnictwo Helion.

Patronat medialny nad konkursem objęły: ŚwiatPodróżników.pl, ImprezyPodroznicze.pl, Fotopolis.pl, Globtroter.pl, Geographer.pl, Dziennik Turystyczny, foto-konkursy.info, Fotowyprawy.com, Polskanawakacjach.pl, Totutotam.net.

Zdjęcia

POLSKA / --- / --- / Konkurs Fotograficzny Radia WWWPOLSKA / --- / --- / Konkurs Fotograficzny Radia WWW

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl