Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Motorowerem dookoła Polski. > POLSKA


MotoroweremdookołaPL MotoroweremdookołaPL Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie POLSKA / Opolskie / Niemodlin / MotoroweroweWyprawa motorowerem dookoła Polski. Przygotowania do wyprawy ciągle trwają, rusza ona w lipcu i wiedzie przez około 4000km Polskich dróg.

Pomysł wyjazdu narodził się po powrocie z jednej z moich wypraw motorowerem do Zakopanego. Decyzje o objechaniu Polski dookoła podjąłem ze względu na swój wiek i umiłowanie do kraju. Jest to najdłuższa trasa jaką można pokonać jednorazowo w granicach naszego państwa.
Jestem uczniem technikum i nie jestem jeszcze pełnoletni, dlatego planowany start wyjazdu to 2 lipiec(czyli w wakacje) z miejscowości Niemodlin. Motorower którym mam zamiar przebyć te trasę to Rieju MRT50, pochodzi on ze "stajni" hiszpańskiej, silnik pochodzi w Włoch. Czas trwania wyjazdu to około 25 dni, w tym czasie mam zamiar poznać wielu ludzi oraz zwiedzić, zobaczyć wiele ciekawych miejsc w Polsce.
Ze względu na to że nie posiadam wystarczająco dużo pieniędzy, noclegi planuje na dziko, pod namiotem lub w skrajnych przypadkach w b.tanich "hotelach". Wyjazd jest dopiero na etapie dokładnego planowania, szukam ludzi którzy mnie przenocują lub oprowadzą po okolicach, sponsorów, patronów medialnych. Całą wyprawe mam zamiar fotografować oraz nagrywać kamerą z aparatu. Koszty wyjazdu dla jednej osoby to około 700zł na paliwo, oraz 300zł na jedzenie, około 200zł na dodatkowe opłaty oraz na zapas. Ze względu na swój wiek i wiele niebezpieczeństw czekających na trasie wyjazd będę realizował z kolegami.

Więcej informacji dostępnych jest na mojej stronie internetowej. www.motoadventures.com.pl


Jeśli jesteś zainteresowany wyprawą, masz pytania mail mnrack8@gmail.com

Zdjęcia

POLSKA / Opolskie / Niemodlin / MotorowerowePOLSKA / Opolskie / Niemodlin / MotorowerowePOLSKA / Opolskie / Niemodlin / MotorowerowePOLSKA / Opolskie / Niemodlin / Motorowerowe

Dodane komentarze

Bałkany2012-Asia dołączył
20.02.2012

Bałkany2012-Asia 2012-02-23 21:52:17

Tobie również życzę powodzenia, wytrwałości. Niech Ci się wszystko uda ! Myślę, że będzie okazja aby polatać, więc do zobaczyska na drodze !
Pozdrawiam Asia

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl