Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

PROLOG. > POLSKA


Paczki w podróży Paczki w podróży Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie TAJLANDIA / - / PN Khao Sok / Stopem w TajlandiiO tym jakie mamy myśli i co się dzieje w naszych głowach na 2 tygodnie przed wyjazdem.

Na tak długą podróż chyba nigdy nie jest się w pełni gotowym. Od momentu kiedy powiedzieliśmy sobie „Tak, jedziemy!” minęły 2 lata i choć przez cały ten czas przekonywaliśmy najbliższych, że to już postanowione, że to na 100%, to do nas samych dopiero teraz, na 2 tygodnie przed wyjazdem, zaczyna to wszystko docierać. Nasze marzenie za chwilę stanie się faktem, a my cały czas nie czujemy się gotowi. A to nie zdążyliśmy jeszcze wszystkiego kupić, a to przydałyby się jeszcze ze 2 tygodnie, żeby się z każdym odpowiednio pożegnać. W końcu nie będzie nas przez cały rok! Ominiemy Święta Bożego Narodzenia, urodziny rodziców, może nawet zaręczyny najlepszych przyjaciół. Jak to z marzeniami bywa, nie mają one złych stron, z rzeczywistością jest trochę inaczej. Dlatego najlepiej nie planować, nie myśleć co będzie, wyjechać tak jak wtedy, gdy wyjeżdżało się na miesiąc lub 2.

Gdy za 2 tygodnie wsiądziemy w samolot do St. Petersburga, zacznie się nasza przygoda. Mamy nadzieję zobaczyć niesamowite zjawisko, jakim są Białe Noce i towarzyszący mu festiwal. Po kilku dniach, już drogą lądową, skierujemy się w stronę Moskwy. Pierwszy tydzień podróży będzie powolnym i łagodnym pożegnaniem z europejską kulturą: zobaczymy kilka ciekawych muzeów, kilka typowo miejskich atrakcji, kościoły, cerkwie, zabytki. W momencie, gdy na moskiewskim dworcu wsiądziemy w kolej transsyberyjską, pożegnamy się z Europą na najbliższy rok, a przywitamy się z Azją. Dalsza część naszej podróży posiada kierunek i ogólny plan, ale tak naprawdę jest dla nas totalną zagadką. Co nam się przydarzy? Gdzie pokieruje nas los? Co zobaczymy, gdzie dojedziemy? O tym wszystkim i wiele więcej będzie można przeczytać w kolejnych wpisach.

CDN…

http://www.paczkiwpodrozy.pl/

Zdjęcia

TAJLANDIA / - / PN Khao Sok / Stopem w Tajlandii

Dodane komentarze

piotrwaz dołączył
31.01.2010

piotrwaz 2012-06-19 17:23:51

Powodzenia , spelniacie moje marzenia!!!

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl