Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Busbusters > POLSKA


Busbusters Busbusters Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie UKRAINA / - / Arabatka / busy na ArabatceKim jesteśmy? Jakie mamy osiągnięcia? Czego chcemy dokonać w 2013 roku.

Jesteśmy grupą młodych ludzi z różnych stron Polski, a naszą pasją jest podróżowanie i poznawanie nowych kultur. Ponadto lubimy stare samochody, a w szczególności Volkswageny T3 potocznie zwane Kanciakami. Posiadając je możemy realizować nasze dalekosiężne plany.
W latach 2010-2012 uczestniczyliśmy w projekcie Eurotripvwt3 i razem przeżyliśmy dwie wyprawy :
Dwa lata temu naszymi samochodami odwiedziliśmy aż 12 państw na Półwyspie Bałkańskim przemierzając 7 tysięcy kilometrów. Przez 3 tygodnie mieliśmy możliwość poznania bałkańskiej kultury i tradycji panujących w regionie.
W ubiegłe wakacje W ciągu 50 dni przemierzając ponad 13 tysięcy kilometrów odwiedziliśmy Ukrainę, Rosję, Gruzję, Azerbejdżan, Turcję, Grecję, Macedonię Serbię, Węgry i Słowację.
Obecnie tworzymy Busbusters. W tym roku zamierzamy dojechać do Dakaru, wyjeżdżając z Gdyni 1 lipca. W ciągu 6 tygodni chcemy przemierzyć prawie 16 tys. km. Zamierzamy zwiedzić Niemcy, Francję, Hiszpanię, Portugalię, Maroko, Mauretanię i Senegal. W tej chwili trwają przygotowania. Czy damy rade zmierzyć się z Afryką? Czy spotkamy na swej drodze lwa? Ile wody pomieszczą busy, żebyśmy przetrwali przejazd przez Saharę zachodnią. O tym wszystkim będziemy pisać tu na Globtroterze. Trzymajcie za nas kciuki!

Czy uda nam się zrealizować marzenia?

Zdjęcia

UKRAINA / - / Arabatka / busy na Arabatce

Dodane komentarze

Travel4ever dołączył
13.01.2013

Travel4ever 2013-03-13 01:35:33

Uda się :). Są plany, są marzenia, będzie sukces.
Pozdrawiam

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl