Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

"KONTYNENTY" z dwiema niezwykłymi okładkami - wsparcie medialne Globtroter.pl > POLSKA


GlobAdmin GlobAdmin Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie POLSKA / --- / --- / Magazyn Wyjątkowe zdjęcia słynnego fotografa Ryszarda Horowitza znalazły się na dwóch okładkach nowego wydania kwartalnika „Kontynenty”. Polecamy!

W magazynie, który właśnie ukazał się w punktach sprzedaży prasy, można przeczytać m.in. teksty Andrzeja Stasiuka o Azji i Marcina Kydryńskiego o Somalii oraz relację Jarosława Mikołajewskiego z wyprawy na Sycylię.

Nowe wydanie „Kontynentów” prezentuje galerię poruszających wyobraźnię fotografii (w większości nigdy niepublikowanych) jednego z największych artystów-fotografików – Ryszarda Horowitza. Dwa zdjęcia jego autorstwa pojawiły się też na okładkach magazynu – do wyboru przez czytelników.
Czytelnicy znajdą w numerze również m.in.: literacką relację z podróży do Kirgistanu napisaną specjalnie dla „Kontynentów” przez Andrzeja Stasiuka, opowieść Nataszy Goerke o Nepalu - turystach, tubylcach, cepelii i poszukiwaniu autentyzmu, „Akcenty sycylijskie” Jarosława Mikołajewskiego - relację z kwietniowej wyprawy poetów na Sycylię (z mafią w tle) oraz podróżniczo-etnograficzny tekst Anny Różańskiej o rytuałach magicznych Indii południowych.

Magazyn publikuje też rozmowę z Patrickiem L. Fermorem, cenionym autorem literatury podróżniczej - jeden z ostatnich wywiadów, jakich udzielił - oraz fragment jego książki „Mani. Wędrówki po Peloponezie”, która wkrótce ukaże się po polsku.

Nowe „Kontynenty” są już dostępne - w punktach sprzedaży prasy, a także w wersji cyfrowej na Publio.pl i w AppStore w wersji na iPada.

Więcej informacji na
Magazyn KONTYNENTY

Zdjęcia

POLSKA / --- / --- / Magazyn POLSKA / --- / --- / Magazyn POLSKA / --- / --- / Magazyn Kontynenty

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2024 Globtroter.pl