Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Rowerem Dookoła Polski - 2013 > POLSKA


BartoszGorski.com BartoszGorski.com Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie POLSKA / Mazowiecki  / Ostrołęka / Logo wyprawy Rowerem Dookoła Polski W 22 dni Rowerem Dookoła Polski - to wyprawa, która miała miejsce 2013 roku. Miała ona na celu objechanie naszego kraju dookoła w czasie 22 dni. Udało się! Pokonałem w sumie 2.800 km na dwóch kołach. Chcesz się dowiedzieć o przebiegu przedsięwzięcia? Planujesz taką wyprawę i chcesz mieć swego rodzaju wzorzec? A może ciekawią ciebie tego typu przedsięwzięcia? Jeśli tak to to jest relacja napisana specjalnie dla ciebie.

W 22 dni Rowerem Dookoła Polski – to projekt, wyczyn, który zorganizowałem i którego dokonałem 1-22 lipca 2013 roku. Celem było objechanie Polski dookoła. Czyli 2600 km na dwóch kołach w samotnej wędrówce.

Opis przygotowań i trasy – zostały zamieszczone w artykułach. Wszystkie z nich znajdziecie w poniższej rozpisce przedstawionej w kolejności chronologicznej.

Podziękowania i podsumowanie Rowerem Dookoła Polski - http://tiny.pl/hz918
Dzień 22 – Wygrałem z samym sobą - http://tiny.pl/hz91s
Dzień 21 – Głód, pole i gwiazdy - http://tiny.pl/hz91b
Dzień 20 – all inclusive w Egipcie - http://tiny.pl/hz91z
Dzień 18 – Franek Włóczęga - http://tiny.pl/hz913
Dzień 16 - Bieszczadzkie Archanioły - http://tiny.pl/hz9jq
Dzień 15 – Skarpetki na rękach - http://tiny.pl/hv2w7
Dzień 14 - Wszystko znajduje się w środku duszy - http://tiny.pl/hz9jx
Dzień 9 - Trzy dni drogi z Finem - http://tiny.pl/hz9jg
Dzień 4 - Piszę z Gdańska - http://tiny.pl/hz9j7
Dzień 3 – Mazurski Spokój - http://tiny.pl/hz9jr
Dzień 2 – Przeprawa przez potoki - http://tiny.pl/hz9j9
Dzień 1 – Ełk i Laski - http://tiny.pl/hz9jw
Przygotowania do Rowerem Dookoła Polski – http://tiny.pl/hsp46
5 dni przed startem – http://tiny.pl/hz9jc
Aparat fotograficzny – http://tiny.pl/hz9jd
Stan aktualny – http://tiny.pl/hz9j5

Poradniki i ciekawostki - zostały napisane z myślą o osobach, które chcą zacząć niesamowitą przygodę podróżując rowerem oraz dla tych, którzy planują długą wyprawę rowerową. Życzę miłej lektury :- ).

Jaką kupić torbę na kierownicę? Gdzie umieścić aparat by był łatwy w użytkowaniu? Na te pytania odpowiem w artykule – Podróżnik bez aparatu a rowerzysta bez roweru http://tiny.pl/hz9js
Jakie cechy powinien posiadać dobry rower trekkingowy? Na co warto zwrócić uwagę? O tym w artykule pod adresem – Jaki tower na wyprawę rowerową? http://tiny.pl/hz9jp
Na podstawie zdobytego doświadczenia przekażę wam co i jak w sakwach piszczy - Jakie sakwy na rowerową podróż? http://tiny.pl/hz9jk


Zainteresowanych zapraszam serdecznie na stronę Facebook-ową, która służy za przewodnik, poradnik i swego rodzaju forum. Bowiem każdy chcący opowiedzieć swoją rowerową historie, wysyła do mnie wiadomość z opisem wyprawy i zdjęciem, które zamieszczam w poście.

https://www.facebook.com/w22dniroweremdookolapolski

Kolejne wyzwanie i kolejna wyprawa relacjonowane na stronie - https://www.facebook.com/Bartosz.Wloczykij.Gorski

Zdjęcia

POLSKA / Mazowiecki  / Ostrołęka / Logo wyprawy Rowerem Dookoła Polski

Dodane komentarze

topo dołączył
11.09.2013

topo 2013-09-11 11:58:40

"Pięknie!!!! Brawo!!!! Przeczytałam relację na Twoim blogu, a miałam tylko zerknąć, bo pracuję. Samo czytanie i oglądanie zdjęć dało mi mnóstwo radości. Zazdroszczę Ci tego mega ładunku pozytywnej energii, jaką na pewno dało Ci pokonanie tej trasy. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Kurcze, no po prostu super :D Jesteś Wielki!"

topo dołączył
11.09.2013

topo 2013-09-11 11:58:11

"Pięknie!!!! Brawo!!!! Przeczytałam relację na Twoim blogu, a miałam tylko zerknąć, bo pracuję. Samo czytanie i oglądanie zdjęć dało mi mnóstwo radości. Zazdroszczę Ci tego mega ładunku pozytywnej energii, jaką na pewno dało Ci pokonanie tej trasy. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Kurcze, no po prostu super :D Jesteś Wielki!"

Marcelina08 dołączył
22.07.2013

Marcelina08 2013-08-19 22:12:38

fajna wyprawa a najfajniejsze to wygrać z samym sobą jak połkniesz takiego bakcyla to ocho cho nic nie powstrzyma na pewno przeczytam wszystko tylko nie dzisiaj

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl