Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Krótki wypad nad Bałtyk > POLSKA


addicted2travel addicted2travel Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie POLSKA / Dżwirzyno / Dźwirzyno / BałtykRelacja z weekendowego wypadu nad Bałtyk

Długie weekendy po prostu kochamy! Korzystając więc z okazji sierpniowego weekendu spakowaliśmy plecaki i ruszyliśmy w kierunku Bałtyku. Wyjazd jak zwykle dość spontaniczny, żadnego noclegu nie rezerwowaliśmy – planowaliśmy spać w aucie. W czwartek około południa dotarliśmy do Dźwirzyna. Powitali nas Michała rodzice i razem ruszyliśmy na spacer brzegiem morza. Podobno przywieźliśmy ze sobą pogodę :) Wieczór spędziliśmy nad Jeziorem Resko, skąd udaliśmy się na plażę na piękny zachód słońca. Codziennie zajadaliśmy się pyszną rybką, a na koniec dnia ruszaliśmy w kierunku Grzybowa, gdzie na jednej ze stacji zrobiliśmy sobie noclegownię. Już z daleka zobaczyliśmy wielki napis „stacja paliw i motel” więc urządziliśmy sobie tam własny motel. Dodatkowo obok było Netto, więc mieliśmy hotel bed&breakfast. Cóż więcej trzeba?
W piątek od rana udaliśmy się na spacer brzegiem morza do Kołobrzegu. Pogoda sprzyjała, słoneczko grzało, że aż chciało się iść. Gdzieś na wysokości Grzybowa minęliśmy dość spory odcinek plaży nudystów. Szliśmy 4h, ale doszliśmy. Pokonaliśmy w sumie około 15 km. W Kołobrzegu zrobiliśmy sobie małą przerwę na piwko na plaży i wróciliśmy do Dźwirzyna autobusem. Szkoda, że długi weekend tak szybko się kończy i musimy wracać do codziennych obowiązków.

Zdjęcia

POLSKA / Dżwirzyno / Dźwirzyno / BałtykPOLSKA / Dżwirzyno / Dźwirzyno / BałtykPOLSKA / Dżwirzyno / Dźwirzyno / Jezioro ReskoPOLSKA / Dżwirzyno / Dźwirzyno / Zachód słońcaPOLSKA / Dżwirzyno / Dźwirzyno / Zachód słońca

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl