Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

10. SLOT Fest KalejdoSLOT > POLSKA


promocja@slotkrakow.pl promocja@slotkrakow.pl Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie POLSKA / Małopolska / Kraków / 10. SLOT Fest KalejdoSLOTSLOT jako Stowarzyszenie Lokalnych Ośrodków Twórczych tworzy przestrzeń bezpośredniego spotkania ludzi w celu wymiany doświadczeń, dzielenia się pasją i wzajemnej inspiracji. Głównym punktem działalności Stowarzyszenia jest organizacja SLOT Art Festivalu w Lubiążu (www.slot.art.pl ), największego niezależnego
festiwalu kultury alternatywnej w Polsce. Stowarzyszenie ponadto wspiera podobne inicjatywy na szczeblu lokalnym.
Krakowski oddziału SLOTu cieszy się ogromnym powodzeniem od pięciu lat, nie tylko wśród mieszkańców Grodu Kraka, ale także osób przyjeżdżających na tę okoliczność z całej Polski. Podczas dziesiątej edycji, zawładniemy Krakowem na całe dwa dni. Tegoroczny „KalejdoSLOT” to przedsięwzięcie, które poprzez organizację różnorodnych warsztatów, slajdowisk, wykładów, koncertów i innych wydarzeń kulturalnych, dążyć będzie do aktywizacji i integracji osób z różnych grup społecznych.

CZAS: 26 – 27 października 2013 r.
MIEJSCE: Kraków || Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży (ul. Wietora 15)
BILETY:W dniach Festu: karnet 30 zł , 1 dzieo 20 zł (w przedsprzedaży od 5 października, karnet za 25 zł do nabycia w SCKM oraz w Klubie Mezcal).
INFO: krakow.slot.art.pl || facebook.com/slot.fest.krakow
KONTAKT: biuro@slotkrakow.pl

10. edycja SLOT Festu to mozaika spotkać z wieloma formami rozrywki i różnorodnymi kulturami. Będziemy wspólnie przemierzać szlaki podróżnicze, na które od dawna mieliśmy ochotę wkroczyć, kierując się nie tylko azymutem na Wschód. Obok stałych punktów znanych z naszej pięcioletniej Festowej przygody jak: slajdowiska, warsztaty, wykłady, przestrzeń gier, czajownia, sloTV czy kino, KalejdoSLOT zaprezentuje całkiem nowe wcielenie w postaci strefy miejskiej i laboratorium doświadczeń.

Dopada Cię jesienne przygnębienie i nuda? Przygotuj się, że na KalejdoSLOCie na pewno nie będzie na nie czasu! Ostatni weekend października wypełnimy kuglarskimi sztuczkami, filmowymi wrażeniami, kreatywnymi warsztatami, naukowymi inspiracjami oraz rozśpiewanymi koncertami – oczywiście granymi na żywo!

Przyłącz się do nas!

Jeśli masz ochotę odpocząć lub poznać nowych przyjaciół, bez których człowiek jest po prostu samotną wyspą – po prostu przyjdź, poznajmy się! Na pewno nie zabraknie dla Ciebie filiżanki herbaty i kawałka dywanu w slotowej Czajowni.

Jeżeli natomiast przewidujesz, że w pierwszym miesiącu nowego roku akademickiego będziesz mieć nieco wolnego czasu i jesteś gotów zainwestować go w tworzenie tej unikalnej inicjatywy - zapraszamy do naszej ekipy organizatorskiej. Przygarniemy każdą głowę kiełkującą pomysłami i parę rąk rwących się do pracy! Każdego chętnego do pomocy zarażamy pasją, energią i optymizmem, mamy także garść dobrych słów i nieskończenie wiele uśmiechów.

PARTNERAMI 10. Festu KalejdoSLOT są:
Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie, TKN Wagabunda, Bard, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 4, Klub Muzyczny Mezcal, Anikino, Krakowska Sied Fantastyki, Teoteatr, Sztukmisja, Kino Agrafka, BiznesTube, Skład Muzyczny, Skład Muzyczny, Motion Print, Dragonus.

PATRONATEM MEDIALNYM wydarzenie objęli:
Interia, kuglarstwo.pl, peron4.pl, globtroter.pl, kulturatka.pl, All In UJ, lovekrakow.pl, Karnet, Podaj Dalej, dlastudenta.pl, studentnews.pl, Krakowska Scena Muzyczna, Fragile, Fundacja Korporacja Ha!art, WKrakowie.pl, independent.pl, Klub Podróżników Atlantyda.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami z poprzednich edycji :

http://slotfestkrakow.blogspot.com/p/galeria.html

Jak również na slajdy podróżnicze partnera SLOTu, czyli Turystycznego Koła Naukowego "Wagabunda". Slajdy z cyklu "Świat bliższy niż sądzisz…” odbędą się 22.10 br. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Gościem wtorkowego spotkania będzie Paulina Kozub i Mirka Głuszek" a tematem przewodnim będzie "Z dzieckiem na Kavkaz".

Wszystkich zainspirowanych, rozgrzanych, uskrzydlonych i nakręconych pasją zapraszamy do współtworzenia tego wyjątkowego wydarzenia. KalejdoSLOT, czyli 10. edycja krakowskiego SLOT Festu miksuje to, co do tej pory zagościło pod naszym szyldem i łączy z nowymi inicjatywami. Otwieramy się na dotąd nam nieznane strefy programowe, pragnąc na dwa dni zawładnąd Waszą wyobraźnią, marzeniami, duchem i ciałem.

Zdjęcia

POLSKA / Małopolska / Kraków / 10. SLOT Fest KalejdoSLOT

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2024 Globtroter.pl