Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Bałkański cud natury > ALBANIA


addicted2travel addicted2travel Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie ALBANIA / Syri i Kalter / Syri i Kalter / Blue eyeJeśli macie ochotę na dalszy ciąg relacji z podróży do Albanii,to polecamy kolejny wpis ekipy addicted2travel.

Błękitne oko,znajdujące się na trasie między Gjiroaster a Sarandą, uważane za jeden z cudów natury, swoją nazwę zawdzięcza kolorowi wody, która w centralnej części źródła ma ciemnoniebieski kolor, a przy brzegach z powodu płycizny woda przybiera jasnoniebieski kolor – tak też Syri i Kalter widziane z góry przypomina błękitne oko. Choć krystalicznie czysta woda zachęca do kąpieli – jej temperatura wynosząca zaledwie 10 stopni sprawiła, że odważyliśmy się zamoczyć jedynie rękę :)

Podziwiamy sobie bałkański cud natury, kiedy to złapała nas albańska telewizja, chcąc przeprowadzić z nami wywiad na temat naszej wizyty w Albanii. No to powiedzieliśmy, co myślimy – kraj piękny, ludzie wspaniali, byliśmy tu miesiąc wcześniej na chwilę i od tego czasu wiedzieliśmy, że musimy tu wrócić! No i oto jesteśmy :)

cdn

Zdjęcia

ALBANIA / Syri i Kalter / Syri i Kalter / Blue eyeALBANIA / Syri i Kalter / Syri i Kalter / Blue eyeALBANIA / Syri i Kalter / Syri i Kalter / Blue eye

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl