Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

IV Ogólnopolski Studencki Festiwal Podróży KORMORANY 2014 > POLSKA


KORMORANY KORMORANY Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie POLSKA / - / Olsztyn / KORMORANY to:Polecamy IV Ogólnopolski Studencki Festiwal Podrózy KORMORANY 2014! Globtroter.pl objał majową imprezę patronatem medialnym.

Zdjęcia: Olsztyn, KORMORANY to:, POLSKA
Olsztyn, KORMORANY to:, POLSKAW dniach 9-11 maja 2014 odbędzie się już czwarta edycja Ogólnopolskiego Studenckiego Festiwalu Podróży KORMORANY. Impreza odbywa się w Kortowie, miasteczku studenckim Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, a organizowana jest przez Akademicki Klub Turystyczny. Festiwal ma na celu przede wszystkim rozwijanie pasji podróżniczych oraz integrację studentów-podróżników z całej Polski, co udaje się doskonale – podczas poprzednich edycji zawiązały się liczne znajomości i przyjaźnie. Bez wątpienia sprzyja temu niepowtarzalna, swobodna atmosfera festiwalu :)

Podczas festiwalu w pokazach konkursowych studenci będą prezentować swoje podróże, pretendujące do tytułu Najciekawszej Studenckiej Wyprawy 2013 roku. Wsłuchując się w te barwne opowieści, zwyczajnie nie da się nie zamarzyć o własnej podróży. Festiwal funduje naprawdę sporą dawkę inspiracji, pozytywnej energii i dobrej zabawy!
Zapraszamy do odwiedzenia strony festiwalu (http://osfp.uwm.edu.pl) oraz profilu na facebooku (https://www.facebook.com/OsfpKormorany)

Do zobaczenia w maju!

Zdjęcia

POLSKA / - / Olsztyn / KORMORANY to:

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl