Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Poczuj bliskość. Dotknij wiedzy - nowa akcja promocyjna Nikon Polska > POLSKA


GlobAdmin GlobAdmin Dodaj do: wykop.pl
artykuły partnerskie

Zdjęcie POLSKA / --- / --- / Nikon- akcja promocyjnaRuszyła ogólnopolska promocja Nikon Polska skierowana m.in. do miłośników podróży i sympatyków sprzętu obserwacyjnego. Akcja trwa do końca grudnia i obejmuje promocyjne lornetki znajdujące się w ofercie firmy oraz specjalne spotkania szkoleniowo-promocyjne.

Lubisz przyglądać się górskiej przyrodzie z dużych odległości?

Lornetka w górach, to nie tylko możliwość podziwiania zapierających dech w piersiach krajobrazów. To także większe bezpieczeństwo podczas wycieczek w trudnym terenie.

Z okazji trwającej promocji, pod patronatem Akademii Nikona zostało przygotowanych 5 specjalnych spotkań z historii, obsługi i budowy lornetek, które zaciekawią najbardziej wymagających użytkowników.

Spotkania zostaną poprowadzone przez doświadczonych ekspertów, wśród których znalazł się przewodnik górski Tomasz Zwijacz-Kozica, szef Działu Badań Naukowych i Planowania Ochrony Przyrody i autor kilkuset publikacji, artykułów i książek popularnych i naukowych, ilustrowanych własnymi zdjęciami tatrzańskiej przyrody.

Podczas spotkania Tomasz Zwijacz-Kozica opowie o przyrodzie Tatr, zwłaszcza o jej trzech najbardziej charakterystycznych i fascynujących gatunkach zwierząt: kozicy, niedźwiedziu i świstaku. Podpowie jak je podglądać i fotografować, aby jednocześnie ich nie płoszyć i nie stresować. Zwróci uwagę na ich biologię i zwyczaje, by zwiększyć świadomość na temat obserwowanego świata. Będzie też trochę o niebezpieczeństwach gór i o tym, jak je pokonywać.

Więcej informacji na temat akcji promocyjnej znajduje się na stronie Akademia Nikona

Zdjęcia: ---, ---, Nikon- akcja promocyjna, POLSKA
---, ---, Nikon- akcja promocyjna, POLSKA


Zdjęcia

POLSKA / --- / --- / Nikon- akcja promocyjna

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl