Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

"Podróże psychologiczne przez kultury świata” > POLSKA


GlobAdmin GlobAdmin Dodaj do: wykop.pl
patronaty medialne

Zdjęcie POLSKA / --- / --- / Jeśli lubicie spojrzeć na podróże przez pryzmat psychologii międzykulturowej i antropologii, to nie możecie przegapić tej książki! Koniecznie sięgnijcie po oryginalny tryptyk o Azji, Afryce i Ameryce Południowej.

“Podróże psychologiczne przez kultury świata” Paweł Boski, Joanna Różycka- Tran, Piotr Sorokowski, Wydawnictwo Sorus

Polecamy interesujący zbiór relacji z podróży, tym razem w przedstawionych w kontekście psychologii międzykulturowej i antropologii. Dzięki lekturze tego oryginalnego tryptyku będziecie mogli przenieść się do trzech różnych odległych światów – w odległe, egzotyczne zakątki Azji, na Czarny Ląd, a także do zamieszkiwanych przez Indian ziem Ameryki Południowej.

Zdjęcia: ---, ---, "Podróże psychologiczne", POLSKA
---, ---, "Podróże psychologiczne", POLSKAW I części książki Paweł Boski opisuje swój wieloletni pobyt w Afryce. Intrygująco, nie szczędząc dowcipu, snuje opowieść o życiu w kulturze, w jakiej relacje hierarchiczne nie mają sobie równych na całym świecie.

W II części głównym wątkiem jest współistnienie życia i śmierci w przestrzeni publicznej i kulturowej Azji z perspektywy psychologii społecznej i międzykulturowej. Joanna Różycka- Tran wspomina tutaj swoje wyprawy do Indii, Tybetu, Nepalu oraz Wietnamu.

W III części Piotr Sorokowski dzieli się swoimi przemyśleniami względem Afryki, Ameryki Południowej oraz Nowej Gwinei, opowiada o spotkaniu z przedstawicielami ostatnich tradycyjnie żyjących plemion na Ziemi.Zdjęcia

POLSKA / --- / --- /

Dodane komentarze

kasia1234 dołączył
29.04.2011

kasia1234 2015-11-13 13:31:13

zapowiada się niezwykle interesująco !!!!

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl