Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

"Na północ. Szwecja znana i nieznana" - Maciej Zborowski > POLSKA


GlobAdmin GlobAdmin Dodaj do: wykop.pl
recenzje książek

Zdjęcie POLSKA / --- / --- / Jeśli interesuje Was ziemia Wikingów, kraj bezpiecznych samochodów, tanich mebli i mrocznych dobrych kryminałów, to koniecznie sięgnijcie po książkę Maciej Zborowskiego.

"Szwecja znana i nieznana" Maciej Zborowski
Wydawnictwo Bezdroża


Zdjęcia: ---, ---, "Na północ. Szwecja znana i nieznana", POLSKA
---, ---, "Na północ. Szwecja znana i nieznana", POLSKAJeśli interesuje Was ziemia Wikingów, kraj bezpiecznych samochodów, tanich mebli i mrocznych dobrych kryminałów, to koniecznie sięgnijcie po książkę Maciej Zborowskiego. Poznacie zimniejszy, mniej słoneczny świat, który jednak dla wielu osób ma swój urok. Być może zamarzycie o podróży do Szwecji!

Autor opowie o najbardziej szwedzkim z polskich miast, oprowadzi po miejscach, które warto odwiedzić, opowie czym żyje szwedzka ulica i salon. Poznacie mieszkańców szwedzkich miast, ludzi którzy mieli wpływ na bieg historii. Na pewno poczujecie ducha Skandynawii!


Zdjęcia

POLSKA / --- / --- /

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl