Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

O Madhja Pradesh Travel Mart 2016 (MPTM), czyli przedsmak podróży do Indii. > INDIE


Anie89 Anie89 Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie INDIE / Madhja Pradesh  / Bhopal / MPTMMPTM to event organizowany przez indyjską agencję rządową, wspierającą turystykę w tymże kraju. Jego trzecia edycja odbywa się w dniach od 14 do 16 października 2016 w mieście Bhopal. Główną koncepcją tej imprezy jest promocja regionu Indii o nazwie Madhja Pradesh by przyciągnąć w owy rejon jak największą liczbę turystów z całego świata. Podczas tych dni Madhja Pradesh dla każdego odsłoni swe najskrytsze tajemnice.

Owo przedsięwzięcie składa się z dwóch części. Pierwsza część to targi biznesowe, które mają na celu zachęcić przedsiębiorców do inwestowania w turystykę w regionie Madhja Pradesh, a także zmobilizować ich do współpracy między sobą, by w przyszłości podjęte kroki zaowocowały rozwojem omawianych terenów i zwiększeniem atrakcyjności regionu Madhja Pradesh wśród licznej rzeszy miłośników dzikiej natury. Druga część to tak zwany fam trip, czyli wycieczka poznawcza po regionie. Organizatorzy oferują wyprawy w nieokiełznany świat dżungli, m.in. do Parku Narodowego Satpura, gdzie można podziwiać nie tylko świat dzikich zwierząt takich jak tygrysy, pantery czy leopardy, ale również bogatą florę, m.in. niezliczone gatunki drzew owocowych i używanych w medycynie ziół leczniczych.


Przełamując stereotypy Indie to nie tylko Bollywood, hinduizm czy zatłoczone pociągi, a życie toczy się również poza New Delhi. Może warto postawić na mniej znany, mniej oblegany przez turystów region Madhja Pradesh by w pełni cieszyć się inną odsłoną Indii, by zetknąć się z bujną naturą, by poznać tajemnice świata sawanny i żyjących tam dzikich zwierząt.

Zdjęcia

INDIE / Madhja Pradesh  / Bhopal / MPTM

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl