Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Internet mobilny na wakacje – poznaj ofertę nju > POLSKA


Globtroter.pl Globtroter.pl Dodaj do: wykop.pl
artykuły partnerskie

Zdjęcie POLSKA / --- / --- / Internet mobilny - art partnerskiPodczas wakacyjnych wyjazdów nie zawsze masz dostęp do sieci Wi-Fi. W takiej sytuacji najlepiej sprawdzi się plan komórkowy z dużym pakietem danych. Jaki internet mobilny wybrać na wakacje? Poznaj ofertę nju mobile i nie martw się limitami GB!

Social media, nawigacja, portale streamingowe – wszystkie te usługi pochłaniają cenne MB. Nju przygotowało ofertę, dzięki której podczas wakacyjnego wyjazdu nie zabraknie Ci danych.

W ofercie nju internetowy na start otrzymujesz 40 GB (w tym 3,39 GB roamingu w UE). Miesięcznie płacisz tylko 29 zł. Nawet gdy zużyjesz cały dostępny transfer, możesz dalej korzystać z internetu – prędkość pobierania danych zostanie jednak ograniczona do 1 Mb/s. Jeżeli będziesz potrzebował większej ilości danych z pełną prędkością połączenia, możesz aktywować dodatkowy pakiet 9 GB. Zapłacisz za niego 9 zł. Dodatkową paczkę możesz kupić za pośrednictwem konta na stronie nju. Możesz także wysłać wiadomość SMS do operatora.
Im dłużej korzystasz z usług nju mobile, tym większy pakiet internetu mobilnego masz do dyspozycji. Tak działa darmowa usługa „im dłużej, tym lepiej”. To proste. Paczka danych rośnie wraz z Twoim stażem, który liczy się od momentu aktywacji karty SIM. Po pół roku w nju masz do dyspozycji już 80 GB, po roku – 100 GB, a po dwóch latach – 120 GB!

Nie korzystasz, nie płacisz!Wysokość rachunku w nju nie jest określona z góry. Jeżeli danego miesiąca nie korzystałeś często z internetu mobilnego, możesz zapłacić mniej niż 29 zł. Na jakiej zasadzie to działa? Dopóki nie osiągniesz kwoty 29 zł, za 1 MB transferu płacisz 19 gr. Gdy osiągniesz kwotę 29 zł, opłaty nie są już naliczane, a Ty możesz dalej korzystać z paczki danych. Dzięki temu rachunek może wynieść 0 zł – tak się stanie, jeżeli w danym miesiącu w ogóle nie korzystałeś z internetu. Ta reguła nie obowiązuje przez pierwsze trzy miesiące w nju. W tym czasie Twój rachunek nie może być niższy niż 9 zł.

Numer w nju internetowym możesz wykorzystać nie tylko do internetu mobilnego. Możesz także używać go do połączeń i SMS-ów. Za minutę zapłacisz 19 gr, za SMS-a – 9 gr.
Wszystkie szczegóły oferty internetowej w nju mobile znajdziesz tu:
https://www.njumobile.pl/oferta/internet-mobilny

Nju internet dodatkowyMasz już numer w nju na abonament? W takim razie możesz skorzystać z dodatkowej karty SIM do internetu mobilnego. Możesz zainstalować ją w routerze LTE lub w telefonie z funkcją Dual SIM. Za numer dodatkowy w nju zapłacisz 19 zł – kwota zostanie dodana do Twojej faktury za numer główny. Wielkość pakietu, z którego korzysta numer dodatkowy, uzależniona jest od stażu numeru głównego:
• mniej niż pół roku – 20 GB
• pół roku – 40 GB
• rok – 50 GB.
• dwa lata – 60 GB

Jeżeli jesteś więc w nju mobile ponad dwa lata, numer dodatkowy będzie mógł od razu korzystać z 60 GB! Wszystko dzięki usłudze „im dłużej, tym lepiej”.
W nju korzystasz z internetu mobilnego bez ograniczeń.

Zdjęcia

POLSKA / --- / --- / Internet mobilny - art partnerski

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl