Forum dyskusyjne
samochodem do Grecji- którędy za ile
kategoria podróże po świecie
kraj Grecja
poldek 14:09 | 18.05.2006
Witam,chcemy (2+1) się wybrać samochodem do rodziny do Aten w połowie lipca. Którędy jechać, aby było najtaniej i najszybciej? Jeżeli przez Włochy, to ile kosztuje prom do Grecji? Jakie niespodzianki mogą nas czekać po drodze?
Podobne wątki podróże po świecie GRECJA
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.