Forum dyskusyjne

Ateny - bezpieczeństwo 2016

kategoria podróże po świecie

kraj Grecja

afrykanczyk dołączył
12.08.2008

afrykanczyk 23:30 | 15.01.2016

Cześć

Będę na początku lutego w Atenach (6-14.02 jakby ktoś chciał się zapoznać w samolocie z Modlina ;)). To będzie moja pierwsza wizyta w tym mieście. Profilaktycznie wolę się zapytać jak wygląda sprawa bezpieczeństwa?

Poszukałem trochę informacji po forach, opinie są różne - od "spoko", po "oczy dookoła głowy". Sporo osób zwraca uwagę na plagę kieszonkowców w metrze - wiadomości z 2014 i 2015 roku. Mam nadzieję, że skorzystam tylko z/na lotnisko i że nie dam się podczas tych dwóch przejazdów oskubać. Druga sprawa to podobno nieraz bezczelne kradzieże "na wyrwę" w biały dzień, w okolicach turystycznych.

Macie może jakieś swoje przemyślenia na temat tego miasta? W planach nie mam afiszowania się z aparatem czy "panoszenia się" po dzielnicach bez turystów. To ma być przyjemny wypoczynek połączony ze spokojnym zwiedzaniem.

Dzięki z góry za odpowiedzi i podpowiedzi!

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl