Forum dyskusyjne
Peloponez na własną rękę
kategoria podróże po świecie
kraj Grecja
marcyl 14:30 | 24.01.2011
Szukam kontaktów, adresów, lub polecenia miejsc na wypoczynek na Peloponezie, nad morzem- planujemy wyjazd w kilka osób więc myślimy o wynajęciu apartamentów lub domu nie jestem fanem piaszczystych plaż więc kamieniste czy skaliste wybrzeże jak najbardziej , chcemy trochę pozwiedzać -również poza Peloponezem więc jak tam jest z drogami, autostradami itp, Dziękuję za wszelkie uwagi- ceny, adresy, miejscowości- od czegoś trzeba zacząć planowanie
akirija 12:28 | 25.01.2011
Polecam południe półwyspu - jest tam mało turystów - głównie greccy. Okolice Kalamaty - Methoni. Plaże zarówno piaszczyste jak i kamieniste.
marcyl 14:27 | 25.01.2011
a jak z wynajmem apartamentów ? dostepność , standard? ceny?
MC 17:10 | 25.01.2011
Dużo zależy od pory, w jakiej wybieracie się na Peloponez.Do końca maja dużo ośrodków nieczynne-pusto na drogach i plażach i można skuteczniej targować się o cenę noclegow-szczególnie na południu.
marcyl 14:45 | 26.01.2011
2 połowa czerwca lub wrzesień
Podobne wątki podróże po świecie GRECJA
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.