Forum dyskusyjne
Taxi w Kathmandu
kategoria podróże po świecie
kraj Nepal
Krzychu 09:55 | 29.09.2004
1/Poszukuje podpowiedzi, jak - gdzie -za ile najkorzystniej w obecnej sytuacji wynajac taxi na 2 dni objazdu po Kathmandu Valley ?2/Ktora z polskich witryn poczty email chodzi w Nepalu znosnie szybko ?
3/Czy jest lokum , gdzie najchetniej nocuja w Ktm Polacy ?
Lakpa 11:22 | 03.10.2004
Hej, czy może wybierasz się do Nepalu albo znasz kogoś, kto miałby ochotę polecieć od poł. grudn do poł styczn. lub w lutym? "Chodzi" za mną włóczęga po pn. Indiach i wizyta w dolinie Katmandu i samym mieście, gdzie mam znajomego. Mam tylko na przelot do Delhi, a potem zobaczymy.Mój adres: karolinamish@poczta.onet.pl .
papciosmurf 15:44 | 12.10.2005
Jakby co to my sie wybieramy w lutym do Indii i Nepalu. GG 28302
Podobne wątki podróże po świecie NEPAL
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.