Forum dyskusyjne


Indie Nepal - grudzien-styczen 2011 2012

kategoria podróże po świecie

kraj Nepal

Fifrak_i dołączył
07.01.2012

Fifrak_i 22:10 | 07.01.2012

Hej
Planuje wyladowac w Nepalu w trZecim tyg. Stycznia
Czy ktos z Was bedzie wtedy szukal towarzystwa na treking wokol Annapurny/ebc?


zgłoszone do moderacji


p01i dołączył
23.11.2011

p01i 00:36 | 20.12.2011

Nepal jednak będzie trochę później....
najpierw tropiki (start w BKK) i powoli lądem w stronę gór... byle przed monsunem.
później może Ladakh.
Nie ma co za duzo planować, zobaczymy jak wyjdzie:) a wkręta w góry jest WIELKA więc już się cieszę:D:D:D:D


zgłoszone do moderacji


agatttka dołączył
25.10.2009

agatttka 22:58 | 29.11.2011

Planuje ktoś w lutym EBC trek?


zgłoszone do moderacji


mono01 dołączył
18.10.2011

mono01 21:39 | 28.11.2011

Czy termin Twojego trekingu jest już ostateczny?


zgłoszone do moderacji


p01i dołączył
23.11.2011

p01i 22:14 | 26.11.2011

w styczniu to mozna sie jakos spiknac w Ktm albo na szlaku:)


zgłoszone do moderacji


agatttka dołączył
25.10.2009

agatttka 22:29 | 23.09.2011

Lecę z Delhi do Nepalu na początku lutego na jakieś 3 tygodnie, planuję trekking Annapurna lub Everest. Będzie ktoś w tym czasie? Poza tym może ktoś doradzi który ładniejszy, który prostszy i ile czasu zabierają? Luty to chyba nie jest najlepsza pora...


zgłoszone do moderacji


hgg dołączył
03.07.2011

hgg 11:22 | 16.09.2011

i ja :) w new delhi od 19.12, później kierunek nepal


zgłoszone do moderacji


nelka2306 dołączył
15.09.2011

nelka2306 21:29 | 15.09.2011

jestem zainteresowana . możesz podać wiecej informacji?


zgłoszone do moderacji


Przemysław Supernak SuperGlob dołączył
06.11.2010

Przemysław Supernak SuperGlob 13:17 | 15.09.2011

Byłem w Nepalu w styczniu 2006. W Katmandu temperatura ok. 15 stopni. W Pokharze (rejon Annapurny) ok. 20 stopni, słonecznie, a na drzewach rosły pomarańcze - więc chyba nie jest źle :) Ale może miałem szczęście do pogody... W wyższych górach w tym czasie nie byłem, ale pochodziłem trochę po okolicznych wioskach i "pagórkach" ok. 2000 m i warunki były świetne (no i te pomarańcze!). Polecam ten rejon. W grudniu/styczniu z pewnością będzie mniej ludzi.


zgłoszone do moderacji


carmona dołączył
23.08.2011

carmona 12:14 | 25.08.2011

hej, chcemy się wybrać z chłopakiem w podobnym terminie do Indii, nie mamy jeszcze planu zwiedzania, chętnie dołączymy się do większej grupy, najlepiej byłoby uzbierać ok 4 lub 8 osób, zeby móc wynająć samochód? jaki masz plan? jak się chcesz poruszać po Indiach? który rejon? wycieczka full wypas czy raczej średnio- nisko-budżetowa? masz już jakiś plan i bilety? pozdraiwam, Ania


zgłoszone do moderacji


Jadu dołączył
19.09.2003

Jadu 20:39 | 22.08.2011

jest zimno jak to zimą, temperatury w Kathmandu w styczniu min ok 2-4 stopni, max koło 15, to są najzimniejsze okresy w roku i do tego w górach pada dużo śniegu już na niższych wysokościach, przekroczenie przełęczy jest nie możliwe na tych warunkach jakie są w sezonie. Wiatry są silne i razem ze śniegiem są przyczyną wielu niebezpiecznych lawin. Dodatkowo większość mieszkańców lodgy na trasach ....wraca na zimę do większych miast. wiec szlaki sa raczej opustoszałe


zgłoszone do moderacji


edyytaa dołączył
11.08.2011

edyytaa 09:59 | 22.08.2011

Hej!

Planuje wstepnie 3tygodniowa wyprawe do Indii + Nepal (wylot prawdopodobnie 26.12).
Wybiera sie ktos w tym czasie?Isnieje prawdopodobienstwo, ze dolaczy do mnie kolezanka ale na ten moment wybieram sie sama i fajnie byloby miec towarzystwo - przede wszystkim w trakcie wyprawy w gory.

Chcialabym wiecej czasu spedzic w Nepalu (trekking), ale nie wiem jak wyglada sprawa z pogoda.
Byl ktos na poczatku stycznia i moze mi kilka slow na ten temat powiedziec?


zgłoszone do moderacji



Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl