Forum dyskusyjne
Nepal bez treku
kategoria podróże po świecie
kraj Nepal
jacek_mal 05:45 | 23.09.2013
Witam, mam małą prośbę do ludzi którzy byli w Nepalu......od bardzo dawna chodzi mi po głowie podróż do tego tajemniczego kraju, problem w tym że nie jestem obyty w górach, interesuje mnie ich kultura i zwykłe życie. Czy jest tam co robić jeśli nie chce chodzić na 2 tygodniowe treki? Prawdę mówiąc przeraża mnie trochę rozmiar Himalajów i nie wiem czy dałbym radę na tak długim treku. Mógłby ktoś napisać czy są takie trochę bardziej lightowe treki 3-4 dniowe i jakieś ogólne wrażenia o Nepalu. Interesujue mnie wyjazd na ok3 tygodnie w cztery osoby. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź
jacek_mal 06:15 | 23.09.2013
wyjazd planuje na luty-marzec
Jadu 13:19 | 23.09.2013
Dolina Kathmandu 3-4 dni nawet 5, Park Narodowy Chitwan 2-3 dni nawet 4 można, Pokhara i okolice 2-3 dni plus 3 dni na przejazdyNa temat 3-4 dniowych trekkingów już wiele razy pisałem, poszukaj na forum
jacek_mal 15:34 | 23.09.2013
Dzięki za informacje. Wyjechałeś tam głównie ze względu na treki czy zwiedzałeś też miasta i podglądałeś tubyclów?
Jadu 16:36 | 23.09.2013
i to i to w Nepalu byłem 10-11 razy
jacek_mal 05:09 | 24.09.2013
czy luty i marzec to dobra pora na wyjazd do Nepalu?
Jadu 09:43 | 24.09.2013
taka sobie, bardziej bliżej marca będzie lepiej, generalnie może popadać i pewnie większość gór będzie w chmurach także widoki mogą być"nienasycone", ranki i wieczory chłodne (polar), min 4-7C max 18-21C, poczytaj sobie moją stronę tam jest dużo informacji (adres w profilu)
Podobne wątki podróże po świecie NEPAL
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.