Forum dyskusyjne


problemy przy odprawie celnej

kategoria podróże po świecie

kraj Grecja

g00rmik dołączył
29.08.2005

g00rmik 13:03 | 29.08.2005

Może porusze banalny temat, jednak dla mnie na tą chwilę bardzo ważny. Wyjeżdżam do Grecji z biurem podróży - 2 tygodnie wypoczynku na riwierze. Mam stary dowód "książeczkowy" w stanie dobrym (choć troszkę podklejony) i na nim będę przekraczał granicę. Nie wiem czy zdążę wyrobić nowy dowód.
Proszę o informację, jeżeli ktoś na starym dowodzie przebył odprawę celną na Okęciu i czy były z tym jakieś problemy. Ewentualnie czy były problemy, przy odprawie na miejscu. Bardzo proszę o informację.
PozdrawiamStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl