Forum dyskusyjne


Meteory

kategoria podróże po świecie

kraj Grecja

jah-jah dołączył
30.04.2004

jah-jah 16:40 | 24.06.2004

Wybieram się we wrześniu w METEORY ! Jeśli ktoś już był i może mnie wesprzeć jakimi kolwiek informacjami na ich temat, bede zobowiązany. Chodzi o dojazd, orientacyjne ceny, komunikacje na miejscu, noclegi itp...


olena dołączył
18.07.2004

olena 14:35 | 18.07.2004

Cześć Niewiele mogę pomóc bo byłam na zorganizowanym wyjeździe, więc nie znam dokładnie trasy. Mogę zagwarantować, że po dojechaniu na miejsce, nie pożałujesz.Widoki są przepiękne.Ważne żeby mieć długie spodnie jak się idzie zwiedzać klasztory.Coż więcej jak masz jakieś pytanka może będę znała odp. Udanej wyprawyStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl