Forum dyskusyjne


Azerbejdżan - wizy

kategoria podróże po świecie

aurox dołączył
17.03.2010

aurox 19:30 | 15.06.2010

Może ktoś podzielić się aktualnymi informacjami na temat wiz turystycznych?
Czy zaproszenie przy składaniu wniosku w ambasadzie w Wa-wie jest wymagane? Niestety do ambasady nie mogę się dodzwonić, a informacje w internecie są sprzeczne.
Dzięki z góry za pomoc :)


SzymonK dołączył
25.02.2009

SzymonK 02:12 | 20.06.2010

W 2009 załatwialiśmy wizy w absadzie Azerbejdżanu w Gruzji, tam ponoć nie licznym udaje się bez zaproszenia załatwić wize turystyczną.

Nam się to nie udało, jest możliwość zakupienia zaproszeń w biurze turystycznym za w miarę rozsądne pieniądze, my załatwiliśmy sobie wizę do Iranu, a Azerowie, bez problemu dali nam tranzytową na kilka dni.

Bardzo ważne jest żeby w paszporcie nie było stempli z Armenii, my taki mieliśmy i na granicy musieliśmy się dłułgo tłumaczyć, przejrzeli nasze zdjęcia i upewniali się, że nie byliśmy w górskim karabachu. Dali nam spokój jak zaczeliśmy pokazywać im inne pieczatki tłumacząc, że chcemy być w każdym kraju na świecie - strażnik był wyrozumiały, ale jego kumple dziwnie na niego patrzyli jak nas puścił. Paszport z uwagi na te pieczątkę przeglądali z 3-4 razy ludzie w różnych stopniach w trzech różnych budkach.


SzymonK dołączył
25.02.2009

SzymonK 02:17 | 20.06.2010

(różnych budkach - w znaczeniu na granicy)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl