Forum dyskusyjne


Tańsze bilety do Baku

kategoria podróże po świecie

EmiliaEwa dołączył
02.05.2014

EmiliaEwa 19:22 | 02.05.2014

Witam:)
Jesteśmy grupą studentów z jednej z krakowskich uczelni, od kilku lat planujemy obozy badawcze w różnych miejscach za granicą. W tym roku chcemy polecieć samolotem do Azerbejdżanu 4-15 lipca (z Budapesztu do Baku), jednak zależy nam na jak najniższych kosztach tej podróży. Dlatego zwracamy się z pewną bardzo korzystną propozycją ;) obecnie bilety kosztują około 1500zł w obie strony łącznie z bagażem 20 kg, gdybyśmy znaleźli jeszcze co najmniej 5 osób- studentów do 25 roku życia, bilety kosztowałyby 989zł, gdyż wtedy obowiązuje obniżka 30% dla grupy 25 osób gdzie 90% stanowią studenci. Może ktoś z was planuje taki wyjazd w podanym wyżej terminie i zechciałby się do nas przyłączyć tylko w celu zakupu tańszych biletów? Myślę, że korzyści są bardzo wysokie zarówno dla osób które ewentualnie zakupiłyby z nami bilety, jak również dla nas:) Czekamy na odpowiedź :)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl