Forum dyskusyjne


Gdańsk - Baku

kategoria podróże po świecie

markod dołączył
08.03.2012

markod 07:06 | 03.09.2016

01,09,2016 godzina 7 ruszamy , dziś musimy dojechać do Subotnicy w Serbi . na początek miła niespodzianka - obwodnica wschodnia łodzi ukończona dwadzieścia minut i Piotrków . Czwórką do Krakowa i na Chyżne na szczęście na granicy niem jeszcze dobrej zmiany i czmych jesteśmy na Słowacji . Pewna nowość winetki elektroniczne nic na szybę no i super . Dalej już bez historii obwodnica Budapesztu i jesteśmy w W Subotnicy po Serbskiej stronie Szukając naszego noclegu spostrzegamy że to bardzo ładne miasto z zadbaną starówką - no czas wyruszyć pieszo na kolacje dość jady na dzisiaj.


gastropoda dołączył
19.05.2011

gastropoda 18:02 | 26.07.2017

Początek jest, a gdzie ciąg dalszy?Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl