Forum dyskusyjne


Portal turystyczny o Azerbejdżanie

kategoria podróże po świecie

Gedymin dołączył
14.04.2020

Gedymin 00:16 | 14.04.2020


Szukam dobrego portalu turystycznego o Azerbejdżanie - czy ktoś mógłby mi taki polecić ? Los sprawił, że będę w tym kraju pracował przez pewien czas, więc chciałbym to wykorzystać aby jego zwiedzić. Nie przekonuje mnie odsyłanie do przewodników, z reguły informacja w Internecie jest szybciej aktualizowana.  


Jevanshir dołączył
13.03.2020

Jevanshir 01:24 | 14.04.2020


Myślę, że takim portalem jest przede wszystkim azerbejdzan.eu (bez polskiej 
litery "ż"). Portal jest w języku polskim. Można tam znaleźć bardzo dużo informacji, nie tylko o tym co można zobaczyć, a dodatkowo zawiera wiele zdjęć i video.

Oficjalnym azerbejdżańskim portalem jest azerbaijan.travel (jest on w języku
angielskim i rosyjskim), ale jest tam zdecydowanie mniej informacji. Podobnie jest w przypadku innych portali, jak np. goazerbaijan.org (w języku angielskim) 
czy azerbaijans.com (w kilku językach). 


Gedymin dołączył
14.04.2020

Gedymin 22:18 | 14.04.2020


Bardzo dziękuję. Rzeczywiście, jest wyraźna różnica w zasobie informacji między azerbejdzan.eu i pozostałymi podanymi portalami. Mam jeszcze pytanie. Czy jest jakiś portal o życiu kulturalnym ?


Jevanshir dołączył
13.03.2020

Jevanshir 00:15 | 15.04.2020


Istnieje portal citylife.az w którym jest informacja dotycząca Baku (jest angielska i rosyjska wersja językowa). Można tam znaleźć adresy i kontakty teatrów, sal koncertowych, muzeów, podawane są informacje o koncertach.


Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 18:17 | 16.04.2020

Jest grupa na FB. Nie jest duża, ale czasem piszą tam też osoby mieszkające tam na stałe. Wiadomości są więc aktualne...Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl