Forum dyskusyjne


Wiza do Azerbejdżanu

kategoria podróże po świecie

Tukan_Larry dołączył
24.12.2011

Tukan_Larry 23:11 | 28.07.2013

Witam serdecznie!

Czy ma ktoś jakieś doświadczenie w wyrabianiu wizy do Azerbejdżanu? Wyjeżdżamy na Kaukaz w pierwszym tygodniu sierpnia, 27 mamy samolot powrotny z Baku. Problem polega na tym, że musimy wyrobic wizy. Byłem pewny, że posiadając bilety lotnicze uzyskamy wizę tranzytową, którą wykupimy sobie juz w Gruzji. Z tego co powiedziano mi jednak w ambasadzie azerskiej w Warszawie, nie możemy dostac takowej wizy (bo Azerbejdzan to nie tranzyt dla Polski O_0). Dowiedziałem się, że potrzebne jest nam zaproszenie lub załatwienie wizy poprzez azerskie biuro podróży a na to za bardzo nie mamy już czasu (poza tym biura życzą sobie wynając u nich hotel, najlepiej na tydzien i płacić po 150 zł za dobe, kontaktowałem się juz z nimi).
Natknąłem sie przy tym na opinie w necie, iż bez problemu można wyrobic wizę w placówkach azerskich w Gruzji... nie posiadając zadnego zaproszenia. Jestem lekko skołowany, Pisałem do konsulatu w Batumi i ambasady w Tbilisi ale azerska misja dyplomatyczna nie ma w zwyczaju odpisywac na maile.

Proszę o pomoc i radę !


Lezginka dołączył
13.07.2012

Lezginka 01:07 | 29.07.2013

Proszę pisać, bo też jestem ciekaw tej kwestii, gdyż chcę tam pojechać za rok ;-)


Tukan_Larry dołączył
24.12.2011

Tukan_Larry 16:07 | 29.07.2013

podbijam tematStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl