Forum dyskusyjne


2 dni w Bogocie

kategoria podróże po świecie

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 00:02 | 15.11.2011

Doradźcie co można zrobić przez 2 dni w Bogocie lub okolicach. Okazało się, że mam 2 -dniowy stopover w tym mieście, a już wcześniej obejrzałem Muzeum Złota, wjechałem na wzgórze widokowe i połaziłem po uliczkach La Candelarii. Może macie jakiś fajny pomysł jak spędzić 2 dni. Przylatuję w środę o 8.30, a wylot mam w czwartek o 20.30. Dzięki za pomoc i pozdrawiam wszystkich. ZbyszekStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl