Forum dyskusyjne

Jaka Sytuacja

kategoria podróże po świecie

bujok dołączył
25.11.2011

bujok 18:00 | 14.01.2021

Witam wszystkich.

Wybieramy się 23.02 do Kolumbii. Czytamy różne informacjie odnośnie obostrzeń oraz sytuacji na miejscu. Niby wiele zmian jak np fakt, że już trzeba posiadać test na covid, a niedawno jeszcze nie było takiej potrzebny. Podobno też sytuacja w Bogocie jest napięta, na szczęście tam mamy tylko przesiadkę. W związku z tym pytanko, czy ktoś jest lub był niedawno w Kolumbii i może powiedzieć jak faktycznie wygląda na miejscu.

Z góry dziękuję
Pozdrawiam

Piotr-Krk dołączył
16.01.2013

Piotr-Krk 19:07 | 14.01.2021

Skoro sytuacja jest dynamiczna a będziesz w Kolumbii za ponad miesiąc, co ci da info od kogoś, kto był tam "niedawno"?
Sądzę, że najlepiej czytać bieżące lokalne wiadomości :-p

bujok dołączył
25.11.2011

bujok 19:12 | 14.01.2021

Przepraszam, wkradł się błąd. Wylatujemy oczywiście 23.01

Bertolek dołączył
15.08.2011

Bertolek 08:32 | 02.03.2021

Hej,

udalo Ci sie w koncu poleciec?
Skad i dokad mieliscie lot? Jakies rady?

Ja lece pod koniec marca ale daty sa jeszcze ruchome i moga sie zmieniac w miare rozwoju sytuacji...

Dzieki,
Agata

bujok dołączył
25.11.2011

bujok 08:46 | 02.03.2021

hey :)

Udało się :-) Pomimo obaw wszystko udało się w pełni.
Wylatywaliśmy z Wiednia do Frankfurtu, do Bogoty i ostatnim etapem był lot do Cali.
Zrobiliśmy sobie tez wycieczkę do Kartageny i też nie było żadnego problemu, poza rosnącą ceną biletów :) z 150 PLN na 300PLN w ciągu ok 2 dni,ale myslę ,że to nie problem.
Co do utrudnień i niedogodności : test na wjazd oraz czek mig (pare minut i wydrukowane). Na miejscu jak się okazuję co miasto może mieć swoje obostrzenia jak np w Cali przy wejściu do większego sklepu sprawdzali dokumenty aby wpusczac tylko ludzi z parzystymi numerami, nastepnego dnia odwrotnie :-)
Na miejscu ludzie mili pomocni, żadnych niemiłych sytuacji :-)
Jeżeli w czymś pomogłem to jest mi miło, jak mogę w czymś jeszcze pomóc, chętnie pogoge :-)
pozdrawiam

Bertolek dołączył
15.08.2011

Bertolek 09:48 | 02.03.2021

Wielkie dzieki za pomoc.

Licze sie oczywiscie z pewnymi utrudnieniami i wzrostem cen, ale mam nadzieje, ze uda nam sie przez wszystko w miare bezproblemowo przebrnac.

Bede jednak musiala lekko te podroz uproscic poniewaz pierwotny plan zakladal Amazonie, a z tego co wiem, loty do Leticia zostaly tymczasowo zawieszone.
Trudno jest w ogole znalezc rzetelne informacje, poniewaz info na kolumbijskich stronach jest niekoniecznie aktualne.

Pozdrawiam,
Agata

leon15 dołączył
25.05.2014

leon15 12:43 | 07.10.2021

Hej
Ktoś coś wie na temat wyjazdu do Kolumbii w najbliższych miesiącach?
Ktoś może wrócił niedawno i opowie o aktualnej sytuacji?
Pozdrawiam

bujok dołączył
25.11.2011

bujok 20:37 | 11.10.2021

Hey.
Wybieramy się ponownie w styczniu i póki co nie ma chyba żadnych przeciwskazań a z tego co kojarzę to ostatnimi czasy nawet testów nie wymagali.
pozdro

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl