Forum dyskusyjne


Uwaga przy wymianie pieniędzy na lotnisku

kategoria podróże po świecie

radionx dołączył
19.03.2012

radionx 20:20 | 09.06.2015

Przy wymianie pieniędzy na lotnisku krajowym w Bogocie (głównie linie Avianca stamtąd operują) w kantorze próbują naciąć podróżnych. Wymieniają na kupkę drobnych, żeby może komuś nie chciało się liczyć, a jak zaczynasz liczyć, to kasjer od razu podsuwa brakującą kwotę, że się pomylił (ciekawe skąd od razu wie o ile). Rozmawiałem z kilkoma spotkanymi Polakami w trasie i wygląda na to, że numer jest standardowy - większość miała tak samo.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl