Forum dyskusyjne
Bezpieczeństwo w Kolumbii
kategoria podróże po świecie
kraj Kolumbia
justynasniezek 22:36 | 23.03.2013
Cześć, mam pytanie dotyczące bezpieczeństwa w Kolumbii. Mam tam propozycję praktyk, jednak w obliczu wszystkiego, co mówi się o Kolumbii poważnie się zastanawiam. jakie macie doświadczenia? Jak patrzą na przyjezdnych? Słyszałam, że często są tam problemy z robieniem chociażby zdjęć, bo miejscowa ludność tego nie lubi. Będę wdzięczna za każdą informację i Wasze opinie.
Smok-1 15:27 | 24.03.2013
A kto powiedział, że są problemy z robieniem zdjęć ? Wszystko zależy od podejścia. Jak się grzecznie podejdzie, spyta o pozwolenie nie powinno być problemu. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, aktualnie jeden z bezpieczniejszych krajów w Ameryce Południowej. Oczywiście podstawowe reguły bezpiecznego przemieszczania się/ podróżowania trzeba zachować
travelike.pl 05:16 | 09.07.2013
hej:)nic się nie martw, leć na te praktyki! kolumbia to wspaniały kraj, ludzie są bardzo przyjaźni i pomocni - właśnie spędziłam tam miesiąc. Przejechałam kraj od północy na południe i mam tylko dobre doświadczenia. Moja pierwsza relacja tu:
http://travelike.pl/2013/07/08/kolumbia-niebezpieczna-czy-bajeczna/
a kilka informacji praktycznych - tu:
http://travelike.pl/porady-praktyczne/kolumbia/
Jeśli masz jakieś pytania - chętnie odpowiem:)
Podobne wątki podróże po świecie KOLUMBIA
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.