Forum dyskusyjne


podróż do Astany

kategoria podróże po świecie

bajkalik dołączył
08.05.2011

bajkalik 00:27 | 09.01.2012

Witam, zaprosił mnie przyjaciel do siebie, do Astany. Wybieram sie tam golfem II, ktorym zreszta w ub. roku bylem w Gruzji, Armenii i Iranie. Pytanie moje: ile jest kilometrów do stolicy? jakie są tam drogi? jak najlepiej jechac przez Ukrainę czy przez Bialorus i Rosję? prosze o wszelkie cenne informacje! On lata samolotami, ja nie mogę bo troche rzeczy musze mu zawieźć DziekujeStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl