Forum dyskusyjne


Sprzedaż samochodu w Kazachstanie

kategoria podróże po świecie

kolodziej dołączył
30.03.2012

kolodziej 20:08 | 03.02.2019

Cześć,
Czy ktoś orientuje się jak wygląda możliwość sprzedaży polskiego samochodu w Kazachstanie, ewentualnie jednej z republik w okolicy typu Uzbekistan itd. Czy w ogóle jest taka możliwość, co jest potrzebne itp.
Chciałbym dojechać tam samochodem i sprzedać go na miejscu, żeby dalej ruszyć w podróż już bez auta.
Dzięki za wszelkie informacje!


bert dołączył
04.02.2019

bert 14:10 | 04.02.2019

Jeżeli przepisy w KZH są jak w pozostałych postradzieckich (a chyba są) to nie możesz. Dostajesz wizę wjazdową samochodem i samochodem musisz wyjechać, no chyba... co popularne wśród sympatyków tamtych kierunków auto się przypadkiem spali. Tyle że wówczas rozwiązuje się problem nie wywiezienia/wyjazdu autem ale bez opcji sprzedam. Inne rozwiązanie jest w praktyce nie realne, koszta astronomiczne.
Nie namawiam do takich działań, zauważam tylko, że występują, a skoro występują to skądeś powód ich wystąpienia się bierze ;)
[fb] Erade Po dołączył
19.03.2017

[fb] Erade Po 04:07 | 11.02.2019

Cześć przerabiałem temat w tamtym roku. Sprawa jest bardzo ciężka i nie polecam, sam wróciłem samochodem a też planowałem go sprzedać.Oczywiście opcje istnieją,możesz go np porzucić w Pamirze na ziemi niczyjej. Wszędzie na granicach dostajesz "wrjemiennyj wwóz" który jest dość skrupulatnie pilnowany przy wyjeździe.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl