Forum dyskusyjne
SPŁYW KAJAKOWY W DŁUGI CZERWCOWY WKND BOŻE CIAŁO
kategoria podróże po świecie
kraj Polska
nectar 20:14 | 29.05.2012
witajcie,chciałabym wybrać się na kajaki w ten wknd 7-10, szukam sensownego organizatora, ale nie takiego sztampowego , że się dobija i zwiedza jakieś zamczyska, ruiny czy muzea
zalezy mi na inwencji twórczej oraganizatów:)
coś szalonego, nietypowego!
polećcie coś, kogoś, gdzieś:))))))
Turysta3 23:41 | 13.01.2015
chcesz coś fajnego na kajakach to polecam Drawę w Drawieńskim Parku Narodowym, odcinek Drawnik - Bogdanka... piękny i w miarę trudny. A jak chce bardzie ekstremalnie to odcinki na Drawie zimą. Polecam www.podrawie.pl, zapytaj organizatora o ten odcinek i ewentualnie jak masz więcej czasu to niech cię przewiezie później na Korytnicę, dolny odcinek.
Turysta3 23:42 | 13.01.2015
ech te przecinki, poprawny link www.podrawie.pl
janusz44 00:10 | 14.01.2015
Polecam spływ kajakiem Notecią od Bydgoszczy do Ujścia Warty. W tym rejsie nie ma potrzeby szukać czegokolwiek na brzegu, a jest się zafascynowanym tym, co jest widoczne wokół. Podczas spływu - wysiadamy z kajaka wyłącznie w celu zakupu prowiantu gdzieś po ...drodze. Co fascynuje? Dziewicza przyroda - fauna i flora, oraz sam rejs, jako piękna przygoda.
Podobne wątki podróże po świecie POLSKA
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.