Forum dyskusyjne


zakopane noclegi

kategoria podróże po świecie

kraj Polska

dreamon dołączył
26.01.2014

dreamon 21:10 | 26.01.2014

Prośba do Zakopiańczyka. Jako osoba żywo reagująca na rzetelność informacji o regionie, powinieneś zwrócić uwagę swoim ziomkom którzy wynajmują wszelkiego rodzaju kwatery aby zmienili stosunek do turystów. Przykład: gaździna w połowie trwania wykupionego pobytu oświadczyła że przyjechali jej stali goście dlatego musimy się wynieść, w geście wspaniałomyślności zwraca nam pieniądze za niewykorzystane dni. Takich i podobnych zachowań Zakopiańczyków jest niestety bardzo wiele, dlaczego tak się dzieje?


dreamon dołączył
26.01.2014

dreamon 15:20 | 07.05.2014

Drogi Patrycjuszu, mam mieszane uczucia czytając twój komentarz i niestety mam również wątpliwość co do szczerości Twoich intencji. Ostatnio jeden z Zakopiańczyków publicznie oświadczył że cepry i tak przyjedo, to stwierdzenie odzwierciedla niestety stosunek wielu górali do turystów, te swetry z dodatkiem waty, oscypki- nieoscypki, itp to jest zwykły brak szacunku i zwykła góralska pazerność, a kiedy trzeba się dogadać w sprawie udostępnienia terenów pod trasy narciarskie są tylko kłótnie. Mimo wszystko mam sentyment do tego miasta i jego mieszkańców dlatego jest mi przykro kiedy obserwuję to wszystko.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl