Forum dyskusyjne

rafting

kategoria podróże po świecie

maniaguga dołączył
31.07.2013

maniaguga 18:51 | 12.08.2013

Czy ktoś z Was brał może udział w spływach po Tarze? Jest dużo ofert, ale wolałabym sprawdzoną firmę. Z góry dziękuję za pomoc

WOJTEKSE1 dołączył
16.02.2013

WOJTEKSE1 20:53 | 08.09.2014

NO I CO BYŁAŚ ? BO JA MAM REZERWACJE NA 11 WRZEŚNIA . JAKA ZABAWA, MOŻE COŚ WARTO WIEDZIEĆ ? POZDRAWIAM

marka9 dołączył
06.01.2012

marka9 10:25 | 09.09.2014

Nie musisz mieć nic zarezerwowane. W okolicac mostu w Durdevicy znajdziesz conajmniej kilku przewodników. Wszyscy oni maja koncesje na prowadzenie spływów i zatrzymują się też w tych samych miejscach. Jest to bezpieczne. Tylko szkoda, że wybierasz się we wrześniu, gdyż będzie niski poziom wody w rzece i adrenalina nie do końca będzie najwyższa..... Ja byłem dwa razy, tj. właśnie we wrześniu i drugim razem w czerwcu, a wtedy serce było w gardle i adrenalina na wlaściwym poziomie.

WOJTEKSE1 dołączył
16.02.2013

WOJTEKSE1 15:31 | 28.10.2014

We wrześniu rzeczywiście adrenalina na niskim poziomie , rozmawiałem z przewodnikiem i zapraszał w Maju , dopiero jest zabawa. Ale ogólnie fajna zabawa a jeszcze więcej wrażeń podczas dojazdu , fantastyczna droga od strony Czarnogóry(E762), nie dla ludzi ze słabymi nerwami , sam miałem stracha widząc kawałki oderwanych skał z wiszących nad głową scian.

maniaguga dołączył
31.07.2013

maniaguga 21:20 | 09.09.2014

Byłam i gorąco polecam! Faktycznie tak jak pisze kolejna osoba we wrześniu poziom wody jest niski, w związku z tym adrenaliny też. Niezmiennie piękne są za to widoki:) Korzystaliśmy z usług ludzi, którzy mają kamping przy moście i byliśmy bardzo zadowoleni. Nie trzeba się wcześniej umawiać, wystarczy przyjechać do nich od rana. Obiad, który jest w cenie był ogromny i przepyszny. Dodatkowo dostaliśmy nocleg za free na polu. Można też skorzystać z tyrolki, która biegnie wzdłuż mostu (cena jakieś 15euro). Życzę miłych wrażeń i szczerze zazdroszczę

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl