Forum dyskusyjne


Czarnogóra połódniowa część- namiary na nocleg

kategoria podróże po świecie

Czarnogóra 2014 dołączył
26.06.2014

Czarnogóra 2014 19:35 | 26.06.2014

Koniec maja spędziłam w Czarnogórze w miejscowości Donji Stoji. Chciałabym polecić to miejsce urlopowiczom szukającym ciszy i spokoju. Odległość do morza to 600m od apartamentu, leśną ścieżką. Apartament wyposażony jest standardowo w klimatyzację, Wi-Fi, TV. W każdym pokoju znajduje się łazienka, aneks kuchenny, większość posiada balkon. Przed Domem jest możliwość zaparkowania samochodu w specjalnie przygotowanym do tego miejscu. Wszystkich zainteresowanych proszę o wiadomość na adres mailowy: b.zok@onet.pl w celu przesłania zdjęć i bliższych informacji.


Tolaa dołączył
11.07.2015

Tolaa 18:09 | 11.07.2015

Polecam tez strone www.jugoslovenka.pl  mają uczciwe ceny i na pewno jeden bardzo dobry apartamentowiec, Vujevic.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl