Forum dyskusyjne

Przewoźnik

kategoria podróże po świecie

WickedGirl dołączył
14.07.2014

WickedGirl 20:20 | 14.07.2014

Witam,
interesują mnie opinie na temat podróży autokarem Elabus.
Zamierzam wykupić tam bilet na podróż do Czarnogóry i będę wdzięczna za opinie. W necie nie mogłam nic znakleźć :(

kobekobe1991 dołączył
28.07.2014

kobekobe1991 13:23 | 28.07.2014

Ta firma to totalna porażka. Umowę zawarłem na przewóz z Wrocławia do Chorwackiego Omiś.
Dzień przed wyjazdem zostałem poinformowany, że w drodze powrotnej jedziemy tylko do Katowic bez podania wyraźnego powodu. Tak jak ja zostało potraktowane 5 innych osób. Kiedy wsiadłem do autokaru który przyjechał 40 minut po czasie kierowcy nie wiedzieli że mają mnie wysadzić w Omis. Następnie 1,5 h postój na Węgrzech bo autokar kogoś nie zabrał i dojeżdżali na stacje benzynową. W drodze powrotnej 2 h postój, ponieważ kierowcy mieli powtórzone nazwiska ludzi na liście tyle, że w różnych miejscowościach i czekaliśmy na ludzi, którzy byli już w autokarze. Jednakże najgorsze jest to jak biuro olało ludzi jadących do Wrocławia wysadzając ich w Katowicach i zostawiając bez podania żadnej alternatywnej możliwości powrotu. SERDECZNIE NIE POLECAM

kobekobe1991 dołączył
28.07.2014

kobekobe1991 13:24 | 28.07.2014

Ta firma to totalna porażka. Umowę zawarłem na przewóz z Wrocławia do Chorwackiego Omiś.
Dzień przed wyjazdem zostałem poinformowany, że w drodze powrotnej jedziemy tylko do Katowic bez podania wyraźnego powodu. Tak jak ja zostało potraktowane 5 innych osób. Kiedy wsiadłem do autokaru który przyjechał 40 minut po czasie kierowcy nie wiedzieli że mają mnie wysadzić w Omis. Następnie 1,5 h postój na Węgrzech bo autokar kogoś nie zabrał i dojeżdżali na stacje benzynową. W drodze powrotnej 2 h postój, ponieważ kierowcy mieli powtórzone nazwiska ludzi na liście tyle, że w różnych miejscowościach i czekaliśmy na ludzi, którzy byli już w autokarze. Jednakże najgorsze jest to jak biuro olało ludzi jadących do Wrocławia wysadzając ich w Katowicach i zostawiając bez podania żadnej alternatywnej możliwości powrotu. SERDECZNIE NIE POLECAM

selfer dołączył
06.08.2014

selfer 10:16 | 02.09.2014

Jestem tego samego zdania. Totalna porażka.

Proponuję zajrzeć na stronę www.autokary24.pl  i poczytać sobie opinie o przewoźnikach, dopiero później rezerwować bilet.

ajapamietam dołączył
07.05.2015

ajapamietam 11:11 | 07.05.2015

w 2014 roku korzystałem z linii Elabus. Wszystko było ok i na czas. Pani Ania na infolinii była się bardzo pomocna. Autokary wygodne. Cały czas puszczane były różne filmy. Na powót było opóźnienie, ale do kraju dotarliśmy nawet przed czasem. W tym roku również przy rezerwacji nie wiem dlaczego dostaliśmy dodatkowe 10% zniżki - wierze że to dla stałych klientów :)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl