/ / FINLANDIA > Podróż do Norwegii przez Finlandię > Forum, porady, opinie i informacje w Globtroter.pl

Forum dyskusyjne


Podróż do Norwegii przez Finlandię

kategoria podróże po świecie

aster-ix dołączył
18.09.2011

aster-ix 09:09 | 26.06.2016

Witajcie, potrzebuję pomocy w kwestii celnych a mianowicie, czy płynąc promem z Tallina do Helsinek ktoś sprawdza ile wiozę jedzenia i paliwa i to samo już przekraczając granicę na północy będę kontrolowany wyjeżdżając z UE do Norwegi będzie jakaś kontrola i liczenie czy mam kilo jabłek za dużo czy o 5 litrów w kanistrze. Ogólnie czy wertują samochód bo wiedzą, że polaczki biorą ze sobą wszytko by nie kupować u nich w ich chorych cenach ?


paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 01:39 | 28.06.2016

Robiłem podobną trasę furą, ale w drugą stronę. Na żadnej granicy nie miałem kontroli samochodu, ani na północy, ani na promie Helsinki-Tallin.


dux69 dołączył
13.12.2013

dux69 10:50 | 29.06.2016

Skandynawia to kraj lubiący trochę kontrolować niestety a każdy polak kojarzy im się z tym iż jedzie do pracy i coś przemyca pewnie.Wjeżdżając tą trasą pewnie będą sobie podawać przez krótkofalówkę na promie że jedzie Polak bo to dla nich trochę dziwne i podejrzane.Gdybyś jechał z polskiego portu to żaden problem.Radzę na wierzch wyłożyć trochę sprzętu turystycznego by się zorientowali że maja do czynie z turystą
http://pozdrozeciwroze.blogspot.com/Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl