Forum dyskusyjne


Peloponez bije rekordy popularnośći

kategoria podróże po świecie

kraj Grecja

sylwialiako dołączył
07.07.2016

sylwialiako 14:15 | 13.07.2016

Peloponez bije rekordy popularnośći i to za sprawą Lonely Planet która wymieniła Peloponez jako jedno z najatrakcyjniejszych miejsc na letni urlop 2016 . No i dużo w tym racji Peloponez to Olimpia , Sparta , Dhelpi , piękne winnice Nemeas , duże piaszczyste plaże i przede wszystkim dużo taniej niż na wyspach . Warto się wybrać na taka wycieczkę jak pokazano w znanym hollywoodzkim filmie Moja Wielka Grecka Wycieczka , zobacz co zwiedzali. www.greektours.eu/blog/Greek-Tours-Athens/ Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl