Forum dyskusyjne

WYSPY GRECKIE

kategoria podróże po świecie

kraj Grecja

MyWayTrip dołączył
18.08.2016

MyWayTrip 21:49 | 26.08.2016

Czy odwiedziliście tego lata greckie - tak słoneczne, tak piękne i tak bajecznie kolorowe wyspy? ❤ Jakie macie wrażenia z podóży? Podzielcie sie nimi z innymi!
www.facebook.com/1753791208193984/posts/1755104661395972 

sylwialiako dołączył
07.07.2016

sylwialiako 18:58 | 27.08.2016

Ja mieszkam w Grecji , wakacje w większości spędzam tutaj w Grecji . W tym roku podróżowaliśmy po lądzie a dokładnie zwiedziliśmy Peloponez. Zatrzymaliśmy się w Navplio , ale zwiedzaliśmy wszystkie najciekawsze miejsca po drodze, a było tego sporo . Epidaurus , Mycenea , Nemea .
Jeśli kogoś interesuje ten region to polecam www.greektours.eu/blog/The-best-Places-of-Peloponnese/ 

annajulia88 dołączył
09.02.2019

annajulia88 16:47 | 21.02.2019

Ja również mieszkam w Grecji a dokładniej na Korfu!! Przyjechałam tu po raz pierwszy na studiach jako praktykantka i tak się zaczęła moja przygoda z tym krajem. Pracuję w turystyce z polskimi turystami :) zapraszam Was na bloga mojej przyjaciółki tak jak ja zakochanej w Korfu :) --> salatka po grecku :) zajrzyjcie :) a jak już będziecie na wyspie na wycieczkę z nami :) a póki co jeśli macie pytania odnośnie Waszych wakacji, chętnie służę pomocą :)

lovetravelwork dołączył
25.02.2019

lovetravelwork 11:22 | 25.02.2019

Pomysł na 4 dni/3 noce na Santorini:

Dzień 1 – Prom/Samolot na Santorini, zameldowanie i odpoczynek na plaży Kamari.
Dzień 2 – Objazdówka Santorini na quadzie (www.google.com/maps/objazdowkaSantorini) 
a) Plaża Perissa
b) Czerwona Plaża
c) Biała Plaża
d) Latarnia morska w Akrotiri
e) Muzeum Wina
f) Spacer wąskimi uliczkami Firy
g) Punkt widokowy na szlaku Fira - Imerovigli
h) Zachód słońca w Oia
Dzień 3 – Nurkowanie, a wieczorem życie nocne Firy*.
Dzień 4 – Odpoczynek, wymeldowanie i nocny prom do Aten

*Najlepszy Cocktail Bar : MoMix i Casablanca
Najlepszy bar na romantyczny wieczór: Palia Kameni (PK Cocktail Bar), Kira Thira Jazz Bar, Crystal, Franco’s , Tango
Najlepszy pub : Two Brothers, Murphys , Highlander i Tropical
Najlepsza dyskoteka: Enigna, Koo Club i Mamounia

Cały plan wyjazdu do Aten i wyspę Santorini: lovetravelwork.com/plan-podrozy-do-aten-i-na-wyspe-santorini/ 

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl