Forum dyskusyjne


Loty do Lukli - dostępność online vs agencje

kategoria podróże po świecie

kraj Nepal

izerka dołączył
19.05.2015

izerka 14:23 | 13.10.2017

Lecimy do Kathmandu na poczatku listopada. Potem lot do Lukli i trek EBC.
Niespieszyło nam sie specjalnie z zakupem biletów na lot do Lukli i teraz okazało się że online (tara/yeti) dostępne sa juz tylko dość późne godziny odlotów. Wiem że ze względu na warunki pogodowe zalecane jest brać najnajwczesniejsze.
Pytanie do "bywalców": czy jest szansa ze te wczesniejsze godziny sa zabukowane przez agencje i na miejscu kupimy u nich bilety czy raczej nie ryzykować i brać co zostało online?paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 17:11 | 13.10.2017

Na 99,9 % są zabukowane przez agencje. Trzy razy kupowałem z jednodniowym wyprzedzeniem i nigdy nie było kłopotu. W listopadzie ruch jest znacznie mniejszy ze względu na niższe temperatury w górach. Główny sezon jesienny to połowa września i październik. Poza tym linii latających do Lukli jest więcej niż te dwie wymienione przez Ciebie.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl