Forum dyskusyjne

Wyspa dla młodych zwiedzanie

kategoria podróże po świecie

kraj Grecja

rocket128 dołączył
03.11.2017

rocket128 16:24 | 08.04.2018

Witam,
wiem, że tematów tego typu było sporo, ale ciężko odnieść mi się do porad skierowanych do osób szukających czegoś innego niż ja (+moja dziewczyna).

Pokrótce szukamy wyspy na której:
- zjemy typowo greckie potrawy, nie burgery pizze itp europejskie jedzenie, a słyszałem, że takie jedzenie dominuje na Krecie
- pozwiedzamy ciekawe miejsca, zabytki. Nie tylko krajobrazy i naturę
- będzie 'istniało' nocne życie (puby, imprezy etc), nie rodziny z płaczącymi dziećmi

Dodatkiem mogłyby być bardziej 'dzikie' plaż, nie same parasole i leżaki, lecz przede wszystkim zależy nam na ww podpunktach, bez pominięcia któregokolwiek z nich.

Proszę o opinie jedynie osób które były na danej wyspie, również opinie negatywne o danych wyspach będą w tym wypadku pomocne.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi :)
PS. Bardzo lubię palmy, jeśli to coś ułatwi, bądź utrudni :D

Drogomił dołączył
08.11.2017

Drogomił 12:55 | 02.05.2018

To może lepiej Wyspy Kanaryjskie? Lepsze niż Grecja

korek dołączył
21.10.2006

korek 23:11 | 02.05.2018

Kanary to raczej zdecydowanie lepsza imprezownia niż Grecja. A najlepiej poleć do Tajlandii. Będziesz miał znacznie lepszy wybór w plażach i wyspach.

annajulia88 dołączył
09.02.2019

annajulia88 12:36 | 26.02.2019

Jeżeli chodzi o Grecję to ja mogę wypowiedzieć się w temacie Korfu. Mieszkam tu już sporo czasu, pracuję w turystyce więc obserwuję rozwój turystyki. Coraz więcej młodych ludzi.. żeby ominąć krzyki dzieci polecam wrzesień. Jeżeli imprezownia to samo miasto Korfu lub Gouvia lub Dassia gdzie dojeżdżają podmiejskie autobusy i poruszanie się jest zdecydowanie prostsze.
Przysmaki i typowo greckie potrawy gwarantowane! Oczywiście burgery, pizze itp.też są, ponieważ jest to nie do pominięcia - oczekiwania i upodobania ludzi. Zabytki i widoki piękne! No i.. Są póki co palmy!!! :D więcej na temat wyspy możecie poczytać na 'sałatce po grecku' :) bo ta 'Sałatka' naprawdę potrafi zarazić swoją miłością do Korfu

Krzysztof Woy dołączył
02.06.2018

Krzysztof Woy 21:52 | 26.02.2019

W zeszłym roku byłem na Krecie, koniec marca początek kwietnia. Pogoda cudowna, puste plaże... Mieszkałem 200 m od starego portu w Chani. W dzień super, wieczory i noce, do 2-3 nad ranem dacie gumiorów w pijackim zwidzie. Nigdy więcej w centrum lub przy plaży. Może okolice Paleochora, heraklin lub mniejsze mieści y, ale... Pozdrawiam

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl